Harry Potter and the Prisoner of Azkaban SK

Známa hra na motíve známeho knižného hrdinu, mladého čarodejníka Harryho Pottera. Pepo33 ju chcel mať v slovenskom jazyku a žiadny preklad neexistoval, tak ju preložil sám.

Nová verzia 1.1 – aktualizácia: 3. marca 2006
Tak táto výnimočná hra od výnimočných tvorcov firmy EA Games zaujala milióny a milióny fanúšikov na celom svete, tak ako knižky rovnomerného románu Harry Potter od J.K.Rowlingovej. Prinášam vám exkluzívny preklad, ktorý som robil 3 týždne, aby sa Slovákom hralo lepšie. Takisto upozorňujem, že akékoľvek množenie, predávanie alebo iné zneuživanie tohto prekladu je chránené medzinárodnými zákonmi o autorských právach.

TAKISTO UPOZORŇUJEM  , že preklad je určený výlučne pre nasledujúce weby: https://slovenciny.com, http://www.liv.sk, http://www.pepo33.liv.sk, http://slovenciny.ic.cz !! Moja veľká vďaka patrí LojzoviIV, ktorý mi bez reptania a prehovárania pomohol na preklade hry!! Akékoľvek otázky alebo pripomienky ohľadom prekladu mi povedzte na: pepo33@zoznam.sk. V hre je plná diakritika, takže poriadny slovenský hráč si tento preklad vychutná!)))) Preložené je všetko, čo sa preložiť dalo. Čiže všetko.))

Autori prekladu: Pepo33, LojzoIV (ešte raz veľká vďaka LojzoIV)
Autor inštalácie: MixerX (veľká vďaka takisto – asi nikdy ich nebudem vedieť robiť, tak ako on)))

Stiahnuť slovenčinu13294 downloads
Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.