LOTR: The Battle for Middle-Earth SK

Preklad, text, úprava fontov: 
Richard „Kenny“ Stanislavský
Kenny.vt(zavinac)orangemail.sk
www.tsilvo.yw.sk

Preklad je bezplatný, a nieje nijakým spôsobom určený na predaj. Slovenský preklad preloží anglický pôvodný text a Program tejto inštalácie ako aj jeho inštalovateľný obsah je chránený medzinárodnými ustanoveniami a zákonmi o autorskom práve, kedže i prekladom vznikli autorské práva na preloženú časť, čo sa dá nazvať i duševným vlastníctvom autora a poskytovateľa. Charakter programu je freeware so zverejňovacím obmedzením výhradne webom, ktoré boli vopred dohodnuté s tvorcami prekladu a inštalácie. Preklad nebol hodnotený finančnými prostriedkami a bol vyhotovený na základe originálnej štvor diskovej verzii hry Lord of the Rings Battle for middle-earth.

Pri akomkoľvek porušení hore uvedených podmienok sa tvorcovia môžu odvolať na zákony o autorstve výroby a porušenie môže mať za následok súdny, alebo iný spor… pre viac informacii o preklade ma kontaktujte na adrese

Stiahnuť slovenčinu4007 downloads
Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.