Medal of Honor: Airborne SK

Medal of Honor: Airborne
neoficiálny slovenský preklad hry – verzia 1.1
www.slovenciny.com

Preklad, korekcia, technique install
Naetoo – naetoo(a)centrum.sk

Preklad, korekcia, testovanie, report
Memory – p.danis84(a)gmail.com
aSton(e) – (korektor, zbrane, test)

Prekladanie, dialógy
Lennox – lennox(a)pobox.sk

Slovenský neoficiálny preklad pre hru Medal of Honor Airborne má všetok text preložený do slovenského jazyka. Obsahuje aj slovenskú diakritiku, bez niektorých menej používaných znakov. Pomôžete aj vy zdokonaliť program do kompletnej podoby ak narazíte na nejaký nedostatok a dáte nám o ňom vedieť. V úvode prvej verzie prekladu pomáhal značne iGoSK, v druhej verzii prekladu, ktorý bolo nutné dokončiť na plnú verziu po vydaní hry sa podarilo dokončiť všetko na poriadok. Stále sa môže objaviť nejaká nedokonalosť. Preto nám dajte o nich vedieť ak na niečo narazíte, aby sa mohlo prekladu dopriať kompletnosti.

Inštalácia:
Inštalátor vyberie cestu k hre automaticky. V prípade zlyhania vyberte hlavnú zložku hry končiac vo výslednej ceste názvom hry…

Obmedzenie:
Obmedzenie prekladu a jeho zverejňovania ako súbor (neplatí pre link na článok prekladu na serveri slovenciny.com) vyplýva z exkluzivity a obmedzení udelených autormi.
Preklad je určený len pre potreby:
www.Slovenciny.Com, www.PCrevue.sk, www.Play-Sk.com, www.Hry.SME.sk, www.Cestiny.cz, www.N-Games.eu,

Pred inštaláciou si prečítajte licencné ujednanie. Before installation please read multilanguage licence arguments for use of application. Free translation are supporter of game sales and support popularity of each games. Translations are increasing a popularity of english games for not english speaked slovakian players.

Stiahnuť slovenčinu10687 downloads

medal-of-honor-airborne-sk-screen

Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.