Need For Speed: Carbon SK

Neoficiálny slovenský preklad hry – verzia 1.0
www.slovenciny.com

JE NUTNÉ: mať pred inštaláciou hru nainštalovanú v českom jazyku, aby ste mali všetky fonty a diakritiku v poriadku zobrazovanú počas celého hrania bez chýb.

Slovenský neoficiálny preklad pre hru Need for speed Carbon. Jeho výroba bola dosť obtiažná skôr pre obmedzenia, no z počiatku aj pre editáciu. Momentálne preklad obsahuje takmer úplnú diakritiku. Som rád, že sa docielilo toho, že slovenčina do tejto hry mohla vzniknúť, bez toho, aby vyvolal nejaké konflikty medzi výrobcom a prekladom. Slovenčina teda nakoniec je. Snažil som sa, hoci čas ani práca nedovoľovala toho spraviť priveľa. Preklad je vytvorený z anglickj verzie hry, preto ak ste hrali v inom jazyku, nietoré názvy a konkrétne situácie nemusia sedieť s presne tými, čo budú mať v pamäti hráči hry, ktorí hru hrajú stále. Vo fontoch sa nenachádza slovenské Ľ, ľ, Ĺ a ĺ. Ich zmena by bola tak trochu komplikovanejšia a to nie len z pohľadu prerobenia ich na slovenské. Ohľadom jazykových verziíí venujte pozornosť ďalším poznámkam v inštalácií nižšie. Dúfam, že sa vám bude preklad páčiť a oživí trochu u niekoho chuť si túto hru opäť zahrať a oprášiť ju z police…
V prípade akýchkoľvek nedostatkov ma prosím neváhajte kontaktovať.

Inštalácia:
Inštalátor vyberie cestu k hre automaticky. V prípade zlyhania vyberte hlavnú zložku hry končiac vo výslednej ceste názvom hry…

Jazykové (pred)verzie:
Ak ste pred inštaláciou prekladu mali nainštalovanú česú verziu, preklad vám ju automatick nahradí na slovenskú. To platí aj pri anglickej verzii hry. V prípade, že ste mali nainštalovanú inú verziu, odinštalujte prosím a znovu nainštalujte hru s českým alebo anglickým jazykom. Podľa použitia vašej jazykovej verzie sa pri načítaní profilu zobrazí nepreložená hláška zostávajúca v predvolenom jazyku. Preto ju prosím nepokladajte za nereloženúm alebo chbnú.
V českej verzii to bude: „Nahrávání dokončeno“, v anglickej „Load completed“.

Obmedzenie:
Preklad je vyslovene zakázané zverejňovať na akomkoľvek inom webe mimo dohodu s autorom, prípadnem distribútorom hry samotnej. Taktiež je zakázané akokoľve prekld upravovať a obmedzené sú aj jeho spôsoby šírenia, výhradne prostredníctvom www.Slovenciny.com.

Autor: Naetoo

Stiahnuť slovenčinu19092 downloads

need-for-speed-carbon-sk-screen

Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.