Need For Speed: Pro Street SK

Neoficiálny slovenský preklad
www.slovenciny.com

Po dlhej ceste prekladania a dokončenia všetkých zamotaných viet nastavení tuningu, kolies, dotáčivosti či nedotáčivosti vozidla, vám predstavujem dokončený preklad hry Need for speed Pro Street. Onedlho budem aj ja majiteľom tejto hry, takže budem na kvalite prekladu pracovať neustále. Už teraz však pár testérov označilo preklad za dobrý a chyby sa nepodarilo nájsť žiadne. Z čoho mám radosť. Skutočne som sám rád tomu, že je preklad dokončený, že sa to podarilo a môžem vám ho priniesť. Hra by mala prekladať kompletnú hru do slovenčiny bez jedinej výnimky.

Prekladanie prebiehalo výhradne z anglickej verzie. Pri pokusoch nastavenia fontov nastal rovnaký problém ako pri NFS Carbon. Ak máte nainštalovanú anglickú verziu hry, slovenské znamienka pri písmenách ľščťžĎŤĽŇô sa môžu zobrazovať nesprávne. Hra má v sebe zabudované nastavenia rôznych fontov pre rôzne jazykové verzie. Aby sa zabezpečilo zobrazovanie čo najväčšieho množstva znamienok plnej slovenskej abecedy, je nutné mať pred inštalovaním hry vo svojej hre nastavenú češtinu. České fonty sú slovenským najbližšie, práve preto poprosím skontrolovať pred inštaláciou slovenčiny, či máte srávne nainštalovanú českú verziu hry. V prípade akýchkoľvek nezrovnalostí, pripomienok a nedostatkov ma prosím kontaktujte.

Preklad vychádza exkluzívne najskôr pre mesačník PC REVUE. Aj po uplynutí exkluzivity je prísne zakázané ho umiestňovať na inom médiu, webe, či distribuovať bez povolenia autora.

Verzia: 1.0 (prvá verzia)

Autor:
Naetoo: preklad, korekcia, install
Josa: pomoc pri preklade dolaďovaní
Landlord: pomoc pri posielaní screenshotov z hry

Inštalácia:
Ubezpečte sa, že máte nainštalovanýčeský jazyk v hre. Inštalátor vyberie cestu k hre automaticky. V prípade zlyhania vyberte hlavnú zložku hry končiac vo výslednej ceste názvom hry…

Stiahnuť slovenčinu23450 downloads

need-for-speed-pro-street-sk-screen

Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.