Osmos SK

NEOFICIÁLNY SLOVENSKÝ PREKLAD v1.0
www.SLOVENCINY.com

Skvelá hra plná zábavy, až sa sami cítite súčasť sveta Osmos. Patrí medzi logické hry, avšak mnohí by mu prisúdili celkom osobitý žáner. Nijak komplikovaná, napriek tomu veľmi zábavná hra je distribuovaná cez Steam, Windows Live alebo v kamenných obchodoch. Na internete je dostupné aj demo, pre ktoré je tento preklad taktiež možné použiť bez problémov. Jedná sa o prvú verziu, ktorú zatiaľ viac naplno netestovali hráči. Preto ma prosím upozornite na všetky nedostatky, na ktoré počas hrania a online hry narazíte. Aj pre časové dôvody nebolo možné prekontrolovať priamo v hre všetky oblasti textu. Kto vyžaduje stopercentnú prácu, prosím nech má strpenie do absolútnej verzie prekladu. Svoje postrehy k prekladu a informácie posielajte na emailovú adresu naetoo(a)centrum.sk.

Autor:
Preklad, test, technika, slovenská diakritika: NAETOO
email: naetooQcentrum.sk

Venovanie:
Mojej Maťke.

Inštalácia:
Vyberte v ponuke cesty inštalácie umiestnenie hry vo vašom počítači. Umiestnenie musí končiť hlavným adresárom hry. Prípadne ak máte hru cez steam, prosím preklad nainštalujte do umiestnenia:
\SteamApps\common\osmos
V prípade, že inštalujete preklad do PC demoverzie či plnej hry, cesta môže byť aj:
C:\Program Files\OsmosDemo
či: C:\Hry\OsmosDemo (samozrejme vždy záleží od verzie hry a od toho, kam hry inštalujete)

Pred inštaláciou si prečítajte licenčné ujednanie.

Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.