Painkiller + Battle out of Hell SK

Slovenčina do hry Painkiller & Battle out of Hell
– pre všetky verzie hry –

Tento preklad je určený – ako už z nadpisu vyplýva – pre pôvodnú hru samotnú, alebo dokonca aj s nainštalovaným datadiskom „Battle out of Hell“. Aj keď bol preklad testovaný na verzii 1.61 (v oboch hrách), zaručujem plnú funkčnosť prekladu so všetkými doposiaľ vydanými patchmi (1.0 až 1.64).

Inštalácia:
—————-
Po spustení tohto súboru sa riaďte inštrukciami. Inštalátor by mal sám nájsť cestu ku hre, ale pokiaľ sa tak nestane, zadajte ju sami.

Informácie o preklade:
———————————–
V hre sú preložené všetky texty v singleplayeru aj multiplayeru. Multiplayer som síce nemal možnosť kompletne otestovať, ale verím, že som sa aj tam vyhol chybám a preklepom. Preklad je s kompletnou diakritikou.

Odinštalácia:
——————–
1.) Spustením súboru ‚Odinštalovať_SK.exe‘ v adresári, kde máte nainštalovanú hru Painkiller;
alebo
2.) Štart -> Nastavenia -> Ovládacie panely -> Pridať/Odobrať programy ->
Painkiller & Battle out of Hell SK

Upozornenie: 
———————
Tento preklad inštalujete na vlastné riziko a ja, ako autor, nepreberám žiadnu zodpovednosť za prípadné problémy, ktoré sa u vás po inštalácii tohto prekladu vyskytnú.

Copyright: 
—————-
Jozef “ Ventil “ Kotuľák
jozef.ventil@zoznam.sk
© 2006

Prajem príjemné chvíle strávené pri hraní tejto skvelej záhrobnej ‚odreagovačky‘. Veľa zdaru!

Stiahnuť slovenčinu3613 downloads
Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.