Men of Valor SK

Na tomto preklade som začal pracovať už skôr, ale keď som bol asi tak na 50% hotový, vyšla čeština od Mrazíka, takže som sa s ním už toľko neponáhľal a mohol ho celý dokončiť v kľude a zároveň ho aj kompletne otestovať v hre a vychytať i tie najmenšie chybičky krásy. Dal som si teda na ňom záležať, nakoľko je to moje prvé prekladové dielo. Kvalitu prekladu však už musíte posúdiť vy sami a ja verím, že sa vám bude páčit.

Táto slovenčina je určená a testovaná pre verziu hry s patchom 1.3. Pre pôvodnú verziu hry (1.0) nie je určená a to hlavne z toho dôvodu, že táto verzia hry nebola pre preklad ani prispôsobená.
V hre je preložené všetko – menu, názvy zbraní, úlohy, korešpondencia a vôbec všetky texty v singleplayeru aj multiplayeru. Preklad je s čiastočnou diakritikou, nakoľko sa mi nepodarilo zameniť prednastavené fonty v hre.

Inštalácia je jednoduchá. Spustite inštalačný súbor a riaďte sa inštrukciami. Inštalátor by mal sám nájsť cestu ku hre, ale pokiaľ sa tak nestane, zadajte ju sami.

Príjemné chvíle strávené pri hraní tejto skvelej vojnovej akcie!

Autor: Ventil

Stiahnuť slovenčinu1276 downloads
Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.