Penumbra – 2006 Tech Demo SK

Penumbra – slovenská lokalizácia
verzia lokalizácie 1.0
pre anglickú verziu hry 1.1

Inštalácia:
Inštalácia lokalizácie je jednoduchá. Stačí spustiť inštalačný program a riadiť sa jeho pokynmi. Vzhľadom na to, že hra v tomto štádiu nepotrebuje záznamy v registroch, inštalačný program nemôže nájsť umiestnenie priečinka, takže ho budete musieť zadať ručne.

Odinštalácia:
Po spustení odinštalačného programu sa vám v hre obnoví pôvodný jazyk, a to v textovej i grafickej časti hry.

Nastavenie jazyka:
Jazyk je po inštalácii automaticky prepnutý na slovenský. Pre správnu funkčnosť diakritiky a preložených textov je nutné hrať hru od začiatku. Po nainštalovaní lokalizácie sa vám obnovia pôvodné nastavenia hry, čiže ak ste menili nastavenia zobrazenia či klávesov, budete ich musieť zmeniť znova.

Obsah prekladu:
V hre sú preložené všetky texty vrátane úvodných animácií, zápisníka a popisu predmetov. Texty obsahujú vo všetkých častiach hry úplnú diakritiku. Táto lokalizácia obsahuje aj preloženú hlavnú ponuku a ponuky obsiahnuté priamo v hre, ktoré sa počas inštalácie vpíšu do hlavného spúšťacieho súboru hry. Lokalizácia obsahuje aj prekreslené textúry – od načítavacích obrazoviek, cez modely až po skice v inventári. Do manuálu bol pridaný slovenský jazyk, takže ak máte záujem, môžete si ho prečítať spustením súbora Manual.html a kliknutím na slovenskú vlajku.

Autori prekladu:
BoBo – lokalizácia všetkých textov hry, lokalizácia príručky, korektúra textov, betatest
fajnes@gmail.com

MixerX – diakritika, lokalizácia hlavného spúšťacieho súboru, textúry, inštalačný program, betatest
mixerx@centrum.sk, www.lokalizacie.sk

Verzia hry:
Lokalizácia je určená pre technologické demo hry Penumbra vo verzii 1.1. Pri pôvodnej verzii hry nie je zaručené, že bude všetko správne fungovať.

© BoBo a MixerX 2007-2009, všetky práva vyhradené.

STIAHNUTIE PREKLADU: http://www.lokalizacie.sk/preklady/14-penumbra-tech-demo/

penumbra-2006-tech-demo-sk

Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.