Penumbra: Requiem SK

Penumbra: Requiem – slovenská lokalizácia
verzia lokalizácie 1.0

Inštalácia:
Inštalácia lokalizácie je jednoduchá. Stačí spustiť inštalačný program a riadiť sa jeho pokynmi. Ak inštalačný program sám nenájde umiestnenie priečinka hry, môžete ho nastaviť ručne.

Odinštalácia:
Po spustení odinštalačného programu sa vám v hre obnoví pôvodný jazyk, a to v textovej i grafickej časti hry.

Obsah lokalizácie:
Lokalizované sú všetky texty hry – ponuky, popisy, titulky. Ďalej sú lokalizované všetky textúry, na ktorých sa nachádzal text, vrátane textúry s názvom hry. Preložený názov hry je „Penumbra: Rekviem“.

Autori:
MixerX – lokalizovanie textov, prekresľovanie textúr, testovanie, inštalátor
mixerx@centrum.sk, www.lokalizacie.sk

Jozef „jojo3696“ Chano – zahájenie projektu, lokalizovanie časti textov
chano.jozef@gmail.com

Verzia hry:
Lokalizácia bola testovaná na základnej verzii hry 1.0, ale funkčnosť je zaručená aj pri aktualizácii 1.0.1. Je vysoko pravdepododobné, že lokalizácia bude fungovať aj s ďalšími prípadnými aktualizáciami.

Nastavenie jazyka:
Po nainštalovaní lokalizácie bude v prípade, že vlastníte anglickú verziu hry, jazyk textov automaticky nastavený na slovenský. Ak po spustení hry nebude jazyk slovenský, nastavte ho v ponuke Options -> Game -> Language: Slovak. Po odinštalovaní bude zvolený anglický jazyk, nezáležiac na pôvodnej jazykovej verzii. V prípade problémov po odinštalovaní stačí odstrániť súbor settings.cfg v priečinku Penumbra\Requiem v Mojich dokumentoch.

Upozornenie:
Ako je uvedené aj v hre, zmena jazyka sa NEPREJAVÍ na uložených pozíciách, takže pre správnu funkčnosť lokalizácie musíte začať novú hru.

© MixerX 2010-2011, všetky práva vyhradené.

STIAHNUTIE PREKLADU: http://www.lokalizacie.sk/preklady/21-penumbra-requiem/

penumbra-requiem-sk-screen

Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.