Audio Speed Changer Pro SK

Audio Speed Changer Pro je program, ktorý vám umožní zrýchliť prehrávanie audio súborov bez ďalších úprav. Je určený predovšetkým  na zrýchlenie súborov audio kníh, ako aj podcastov, ale môže byť takisto použitý na prevod hocijakej inej zvukovej stopy alebo audio súboru. Funkcia dávkového spracovania a pohodlné užívateľské rozhranie robí Audio Speed Changer Pro cennou pomôckou pre poslucháčov audio kníh a autorov, ktorý chcú ušetriť čas.

S pomocou tohoto programu si môžete nastaviť odlišný stupeň rýchlosti – tempo, výšku – hĺbku tónov (poltóny) a dokonca aj vlastnú rýchlosť pri prehrávaní súborov v zozname. Môžete ho použiť taktiež pre bežný prevod audio súborov – nakonfigurovať výstup do podporovaných formátov, ako sú  MP3, OGG, WAV, AAC/MP4 a WMA. Prevedené (a tým i pomerne zmenšené) audio vám bude k dispozícií pre rýchlejšie počúvanie na vašom PC, Smartphone, iPode či bežnom prenosnom MP3 prehrávači.

V „Extra“nastaveniach prevodu audio súboru si môžete nastaviť voľbu „Previesť na mono“ a  nastaviť voľbu „Štandardná hlasitosť“. Audio Speed Changer Pro podporuje funkciu “ ťahaj a pusti“  a môže byť vložený do rolety pravého tlačidla myši (po kliknutí na podporovaný audio súbor) prieskumníka Windows pre rýchly prístup k jeho hlavným funkciám.

Podrobnejší popis programu nájdete v pribalenom súbore „čítaj.txt“ alebo na webe výrobcu programu.

Preklad bol vyskúšaný na XP a Viste (32-bitové vydania).

Čo je nové a vylepšené v Audio Speed Changer Pro vo verzii 1.5, uvoľneného  27. septembra 2012?

– Vložená ukážka celkového priebehu transkódovania na lište nástrojov vo Windows 8/7.
– Odteraz úplná podpora Windows Media Audia.
– Audio knižnice sú aktualizované k najposlednejším verziám.
– Aktualizácia používania kontroly zoznamu.
– Úspešne testovaný na 64-bitových Ubuntu v. 12.04 + Wine v. 1.4 a na 64-bitovom Windows 8.
– Zvýšená rýchlosť pri spracovaní AAC a WMA vo Windows 7 a Vista.
– Uplná kompatibilita s poslednou testovanou verziou Windows 8.
– Niekoľko vnútorných vylepšení.

Táto verzia je vám doporučená  kvôli zavedenej podpore nového formátu súboru WMA.

Inštalácia: Slovenčina je vytvorená len do tejto verzie ako patch, ktorý má nastavenú cestu k nainštalovanému programu. Rozbalte archív, spustite patch a riaďte sa pokynmi na obrazovke. Po nainštalovaní prekladu bude program komunikovať v slovenčine.

Preklad a inštalácia: PEPEK, PEŠISOFT
Verzia programu: 1.5.5.168

Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.