Picture Collage Maker Pro 3 SK

Picture Collage Maker Pro je jednoduchý program, s použitím ktorého môžete vytvoriť z vašich fotiek profesionálne alebo zábavné obrázkové koláže. Len pár kliknutí a môžete vytvoriť koláže, albumy, plagáty, pozvánky, vizitky, kalendáre či pohľadnice.Obsahuje množstvo funkcií ako napr. otáčanie,orezanie fotiek, zmena pozície, zmena veľkosti, rámiky a maskové efekty, vloženie textu, tieňa, kalendára, tvarov či zábavných klipartov. Podporuje formáty PNG, BMP, TIF, JPG, GIF, a TGA.Obrázky a kliparty môžu byť vo viacerých vrstvách, ľahšie sa potom s nimi pracuje. Vytvorenú konečnú koláž si môžete uložit ako nový obrázok,vytlačiť, nastaviť ho ako pozadie vašej pracovnej plochy, alebo ho odoslať emailom priamo z programu priateľom či rodine.

Pracuje pod OS: MS Windows 2000, XP, 2003, VISTA a Windows7.

Preklad bol vyskúšaný na XP a Viste (32-bitové vydania).

Od verzie 2.1.4.0 je úplne preložená aj Nápoveda.

Podrobnejší popis programu nájdete v pribalenom súbore „čítaj.txt“ alebo na webe výrobcu programu.

Inštalácia: Slovenčina je vytvorená len do tejto verzie ako patch, ktorý má nastavenú cestu k nainštalovanému programu. Rozbalte archív, spustite patch a riaďte sa pokynmi na obrazovke.Po nainštalovaní prekladu bude program komunikovať v slovenčine.

Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.