Picture Collage Maker Pro 3 SK

Picture Collage Maker Pro je jednoduchý program, s použitím ktorého môžete vytvoriť z vašich fotiek profesionálne alebo zábavné obrázkové koláže. Len pár kliknutí a môžete vytvoriť koláže, albumy, plagáty, pozvánky, vizitky, kalendáre či pohľadnice.Obsahuje množstvo funkcií ako napr. otáčanie,orezanie fotiek, zmena pozície, zmena veľkosti, rámiky a maskové efekty, vloženie textu, tieňa, kalendára, tvarov či zábavných klipartov. Podporuje formáty PNG, BMP, TIF, JPG, GIF, a TGA.Obrázky a kliparty môžu byť vo viacerých vrstvách, ľahšie sa potom s nimi pracuje. Vytvorenú konečnú koláž si môžete uložit ako nový obrázok,vytlačiť, nastaviť ho ako pozadie vašej pracovnej plochy, alebo ho odoslať emailom priamo z programu priateľom či rodine.

Pracuje pod OS: MS Windows 2000, XP, 2003, VISTA a Windows7.

Preklad bol vyskúšaný na XP a Viste (32-bitové vydania).

Od verzie 2.1.4.0 je úplne preložená aj Nápoveda.

Podrobnejší popis programu nájdete v pribalenom súbore „čítaj.txt“ alebo na webe výrobcu programu.

Inštalácia: Slovenčina je vytvorená len do tejto verzie ako patch, ktorý má nastavenú cestu k nainštalovanému programu. Rozbalte archív, spustite patch a riaďte sa pokynmi na obrazovke.Po nainštalovaní prekladu bude program komunikovať v slovenčine.

Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.