PowerDVD 6 SK

Výborný prehrávač DVD. Umožňuje užívateľovi množstvo funkcií ako rodičovské zámky, vizualizácie, skiny, ale tiež má vysokú podporu pre prehrávanie v rôznych režimoch zvuku, plná podpora a nastaviteľné rozširujúce možnosti pri repro zostavách 5.1, 7.1 a 9.1. Okrem tohto všetkého je 6 stále prehľadná a rýchla ako predošlé verzie. Preklad preloží program a anglický jazyk nahradí slovenským. Odinštalovanie prekladu nieje možné.

Návrat k pôvodným textom v angličtine je možný len po reinštalovaní celého programu. Preklad je určený výhradne pre verziu 6.0 – na incýh je vylúčené bezchybné fungovanie aplikácie a predpokladané nezvyčajné správanie súčastí programu. Pri inštalácií si inštalačný program vyberie cestu k programu načítanú z registrov. Ak program PowerDVD používate neinštalovaný bez zápisov v registroch, vyberte prosím túto cestu do adresára PowerDVD ručne… preklad je len pre už registrovaný program.

Na Trial verzii nefunguje. Program v plnej verzii môžete získať spolu s novými DVD mechanikami v počítačových predajniach alebo v špecializovaných predajniach softwaru. Preklad funguje na registrovanú verziu plného programu verzie 6.

Autor: Naetoo

Stiahnuť slovenčinu1669 downloads
Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.