PDF Password Remover SK

Wondershare PDF Password Remover 1.5.0

Wondershare PDF Password Remover je malý a jednoducho použiteľný, tzv.  „PDF cracker“, ktorý pomôže užívateľom dešifrovať chránený PDF súbor a odstrániť okamžite obmedzenia ohľadom tlače, úpravy a kopírovania. Pokiaľ ide o otvorenie PDF súboru chráneného heslom, užívatelia najskôr musia zadať správne heslo na odblokovanie PDF súboru a až  potom použiť PDF Password Remover na odstránenie ochrany.

O PDF Password Removeri

Existujú dva druhy hesiel: Užívateľské heslo a heslo vlastníka.

Užívateľské heslo sa tiež nazýva heslom na otvorenie. Toto je použité k ochrane PDF súborov proti otvoreniu.  Ak je PDF súbor chránený s užívateľským heslom, musí sa zadať správne heslo na jeho otvorenie. Heslo vlastníka je použité na ochranu PDF súborov pred kopírovaním, úpravou a tlačou.

Ak je PDF súbor je chránený pomocou hesla vlastníka, môžete si ho prečítať, ale nemožno ho zmeniť.

Odstrániť PDF heslo a obmedzenia

PDF Password Remover odstraňuje obmedzenia na tlač, úpravu a kopírovanie z PDF. Môžete s ním tiež odstrániť heslo na otvorenie PDF, keď zadáte správne užívateľské heslo. Podpora Adobe PDF 1.0-1.7.

Jednoduché použitie

PDF Password Remover umožňuje užívateľom nahrať až 200 súborov PDF naraz k dešifrovaniu a odstráneniu ochrany. Tento režim dávkového dešifrovania ušetrí mnoho času.

Ďalšie možnosti
– Veľká rýchlosť dešifrovania
– Dešifruje 500 – stranový zašifrovaný súbor PDF do 1 minúty
– Viac-jazyková podpora
– Podpora dešifrovania šifrovaných PDF súborov v akomkoľvek jazyku.

Podporované OS: Windows 7/XP/Vista, Mac OS X 10.6, 10.7 alebo 10.8 (Mountain Lion). Podrobnejší popis programu nájdete v pribalenom súbore „čítaj.txt“ alebo na webe výrobcu programu.

Inštalácia: Slovenčina je vytvorená len do tejto verzie ako patch, ktorý má nastavenú cestu k nainštalovanému programu. Rozbalte archív, spustite patch a riaďte sa pokynmi na obrazovke. Po nainštalovaní prekladu bude program komunikovať v slovenčine.

Domovská stránka výrobcu programu: http://www.wondershare.com/pro/pdf-password-remover.html

Autor: PEPEK, PEŠISOFT SK

Kontakt: pesisoft.sk@seznam.cz

Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.