PDF Password Remover SK

Wondershare PDF Password Remover 1.5.0

Wondershare PDF Password Remover je malý a jednoducho použiteľný, tzv.  „PDF cracker“, ktorý pomôže užívateľom dešifrovať chránený PDF súbor a odstrániť okamžite obmedzenia ohľadom tlače, úpravy a kopírovania. Pokiaľ ide o otvorenie PDF súboru chráneného heslom, užívatelia najskôr musia zadať správne heslo na odblokovanie PDF súboru a až  potom použiť PDF Password Remover na odstránenie ochrany.

O PDF Password Removeri

Existujú dva druhy hesiel: Užívateľské heslo a heslo vlastníka.

Užívateľské heslo sa tiež nazýva heslom na otvorenie. Toto je použité k ochrane PDF súborov proti otvoreniu.  Ak je PDF súbor chránený s užívateľským heslom, musí sa zadať správne heslo na jeho otvorenie. Heslo vlastníka je použité na ochranu PDF súborov pred kopírovaním, úpravou a tlačou.

Ak je PDF súbor je chránený pomocou hesla vlastníka, môžete si ho prečítať, ale nemožno ho zmeniť.

Odstrániť PDF heslo a obmedzenia

PDF Password Remover odstraňuje obmedzenia na tlač, úpravu a kopírovanie z PDF. Môžete s ním tiež odstrániť heslo na otvorenie PDF, keď zadáte správne užívateľské heslo. Podpora Adobe PDF 1.0-1.7.

Jednoduché použitie

PDF Password Remover umožňuje užívateľom nahrať až 200 súborov PDF naraz k dešifrovaniu a odstráneniu ochrany. Tento režim dávkového dešifrovania ušetrí mnoho času.

Ďalšie možnosti
– Veľká rýchlosť dešifrovania
– Dešifruje 500 – stranový zašifrovaný súbor PDF do 1 minúty
– Viac-jazyková podpora
– Podpora dešifrovania šifrovaných PDF súborov v akomkoľvek jazyku.

Podporované OS: Windows 7/XP/Vista, Mac OS X 10.6, 10.7 alebo 10.8 (Mountain Lion). Podrobnejší popis programu nájdete v pribalenom súbore „čítaj.txt“ alebo na webe výrobcu programu.

Inštalácia: Slovenčina je vytvorená len do tejto verzie ako patch, ktorý má nastavenú cestu k nainštalovanému programu. Rozbalte archív, spustite patch a riaďte sa pokynmi na obrazovke. Po nainštalovaní prekladu bude program komunikovať v slovenčine.

Domovská stránka výrobcu programu: http://www.wondershare.com/pro/pdf-password-remover.html

Autor: PEPEK, PEŠISOFT SK

Kontakt: pesisoft.sk@seznam.cz

Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.