Playstation VITA na Slovensku

Nepochybne ste postrehli vývoj ale následne aj príchod technologickej hernej novinky na Slovensko. Nástupca Playstation Portable vydaný pod názvom Playstation VITA sa už objavil aj v našich obchodoch. Konzola využíva dotykový display, snímanie nakláňania, ale aj citlivosť spodného krytu, ktorý možno využiť na hranie rozlišných športových, zábavných a logických hier. Nádherné farby na 15 palcovom OLED displeji sú pre herný zážitok dôležité. Sony si pre svoju novú konzolu nechala vyrobiť aj takúto parádnu reklamu.

[youtube id=“6Cw7DPG6dPg“ width=“600″ height=“340″ position=“center“]

Fanstránky PLAYSTATION VITA
Chcem sa spýtať, nájde sa medzi vami majiteľ tejto konzoly, alebo fanúšik malých konzol od Sony? Dnes totiž vznikli slovenské fanstránky Playstation Vita. Rád by som zistil, či nie je medzi vami niekto s chuťou prispievať na tieto stránky, niekto, kto sa venuje PSV. Pokiaľ áno, je vítaný a môže napísať na email naetoo @centrum.sk. Fanstránky Playstation VITA nájdete na odkaze: http://psv.sk

Šéfredaktor Slovenciny.com, portálu s prekladmi do počítačových hier fungujúceho od roku 2004. Autor prekladov počítačových hier sérií Need for speed, Grand Theft Auto, Call of Duty, Age of Empires III a ďalších.