Prey SK

Slovenský preklad hry verzie 1.0
Slovenský preklad do hry Prey prekladá celú hru do slovenského jazyka. Obsahom inštalácie sú aj kompletné slovenské fonty, ako aj programová súčasť.

Slovenský preklad:
Naetoo & Andrea
naetoo@centrum.sk
andrejkaf@gmail.com

Technická a Programová časť:
MixerX & Slappy
mixerx@centrum.sk
slappy@pobox.sk

Upozornenie:
Inštaláciou tohto prekladu sa zálohujú pôvodné súbory, čím sa nenaruší nijak pôvodná forma hry v rámci obsahu súborov. Tie je možné kedykoľvek vrátiť do hry odinštalovaním tohto prekladu. Tým pádom je tento program chránený aj autorským právom – medzinárodným zákonom o autorstve, kedže vznikli práva na autorské práva úpravou jazyka v hre, bez narušenia pôvodných súborov.
Program je chránený autorským zákonom a exkluzivitou, výhradne pre nižšie spomenuté weby a pre ich účely ako aj pre účely nijak podporujúce šírenie nelegálnych verzií hier. Všetky internetové stránky, zahrnuté v možnostiach disponovania s prekladom sú podporcami šírenia legálnych ciest získavania a kupovania herných titulov.

Preklad:
Hra je preložená kompletne. V prípade, že nájdete nezrovnalosti a chyby v preklade, kontaktujte prosím prekladateľov na uvedenom maili. Akékoľvek preklepy, chyby a nedostatky. Následne bude vytvorená opravná verzia a pri každej jednej chybe sa pokúsim o čo najrýchlejšiu opravu, ktorá sa prejaví aj na ‚tichej‘ aktualizácií na webe. Ďakujem.

Special Thanks:
Programová časť ako aj výroba fontov je prácou autorov Slappyho a MixeraX, za čo majú moju vďaku, kedže preklad Prey niečo pre mňa osobne znamená. Im patri veľká vďaka, ako aj vďaka Andrejke že sa podujala na preklade tejto skvelej hry. Človek jej hodnoty pridáva prekladateľstvu rýchlosť, ale aj niečo iné… Zmenu, kedže doteraz sme tu boli len čisto chlapi. 🙂

Stiahnuť slovenčinu3788 downloads
Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.