Quake 4 SK

Slovenčina do hry Quake 4 pre verzie hry 1.0 a 1.0.4
Tento preklad do hry Quake 4 bol upravený tak, aby bol kompatibilný pre obe, doposiaľ známe, verzie hry, a to: 1.0 a 1.0.4. Na oboch týchto verziách bol preklad testovaný, takže pevne dúfam, že všetky chyby a preklepy boli opravené. Ak však chcete hrať Quake 4 v plnohodnotnej slovenčine, musíte začať hrať od začiatku, pretože hra ukladá možstvo textov do uložených pozícií.

Inštalácia:
************
Po spustení tohto súboru sa riaďte inštrukciami. Inštalátor by mal sám nájsť cestu ku hre, ale pokiaľ sa tak nestane, zadajte ju sami.

Informácie o preklade:
**************************
V hre sú preložené všetky texty v singleplayeru aj multiplayeru. Multiplayer som síce nemal možnosť kompletne otestovať, ale verím, že som sa aj tam vyhol chybám a preklepom. Keďže fonty boli prekreslené tak, aby obsahovali slovenské znaky, je preklad s kompletnou diakritikou. Odporúčam však hrať hru v rozlíšení 1024 x 768, aby sa všetky znaky zobrazovali čo najkvalitnejšie.

Odinštalácia:
***************
V podadresári „..\q4base“ sa nachádza jeden alebo dva súbory (podľa toho, či ste pri inštalácii nechali vybrané oba súčasti – preložené texty aj textúry), ktoré začínajú názvom „zpak_slovak_*.pk4“. Tie zmažte a hra bude zase v pôvodnom jazyku.

Stiahnuť slovenčinu18178 downloads

quake4

Online kníhkupectvo BUX.sk
Šéfredaktor Slovenciny.com, portálu s prekladmi do počítačových hier fungujúceho od roku 2004. Autor prekladov počítačových hier sérií Need for speed, Grand Theft Auto, Call of Duty, Age of Empires III a ďalších.