Star Wars: Jedi Knight – Jedi Academy SK

Slovenský preklad do hry STAR WARS Jedi Academy od Naetooa

Preložiť som sa snažil všetko. Multyplayeru som nevenoval väčšiu pozornosť to uznávam, ale i táto časť je z časti preložená. V hre sô preložené všetky videa, popisy Sily ci jednotlivé minitexty v hre. Ak sa však nejaké drobnôstky nájdu, ospravedlňujem sa za ne. Preklad som robil sám asi týždeň, hneď na začiatku prázdnin, no preloženie hry som si plánoval už dávnejšie. Dúfam, že sa tento preklad bude páčiť a že bude patriť k tým sťahovanejším.

Hra je sama o sebe veľmi zaujímavá a dosť prekvapila i môjho kamaráta Rasťa, ktorý vôbec ani nepočul, že niečo také existuje. Netreba ani hrať na najvyššom grafickom rozlíšení, pretože skutočný pocit z hry je aj na 600×800. Hru sa mi podarilo prejsť asi 12 krát – väčšinou však kvôli testovaniu správnosti prekladu. Tím ktorí hru nepoznajú – ak máte radi hru ktorá môže vypadať ako v tretej osobe, tak aj ako FPS, takže si ju určite pozrite.

Nájdu sa drobnôstky, ktoré prekladu nepodľahli, no budú to len bezvýznamné popisy

Stiahnuť slovenčinu1990 downloads
Online kníhkupectvo BUX.sk
Šéfredaktor Slovenciny.com, portálu s prekladmi do počítačových hier fungujúceho od roku 2004. Autor prekladov počítačových hier sérií Need for speed, Grand Theft Auto, Call of Duty, Age of Empires III a ďalších.