SiN Episodes: Emergence SK

Hra postavená na engine rovnakom ako celé Half-Life má niečo do seba. Určite má mnoho kvalít, pre ktoré sa hráva a pre ktorú má svoju obľúbenosť, pričom práve kôli nej sa Kenny pustil do prekladu, Cmelda pomohol a nakoniec ja vyladil a zlepil dohromady… vznikol z toho všetkého plný preklad pre hru SiN Episodes. Emergence v plnom slovenskom jazyku

Slovenský preklad Ľuboš „Cmelda“ Kováč – cmelda@post.sk
& Milan „Terrance47“ Kováč
Korekcia a testy Ľuboš „Cmelda“ Kováč
Install Naetoo – naetoo@centrum.sk
Inštalácia: Preklad je určený pre originálnu SiN Episodes Emergence nainštalovanú vo vašom počítači. Vyberte v ceste inštalácie hlavnú zložku so súbormi hry tak, aby koniec cesty (umiestnenie inštalácie) bola hlavná zložka hry. Pre rôznorodosť ciest nebolo možné stanoviť jednu všeobecnú.
Preklad: Preložené komplet interface, všetky dialógy a hlášky v hre. Pri hraní sa môže vyskytnúť text, ktorý nesedí so zvukom(resp. znením). Toto neni chyba prekladu, je to spôsobené viacnásobnými verziami zvukového súboru, ktoré hra náhodne vyberie povedzme z pomedzi 3-5 možných viet(stačí niektoré časti hrať odznovu a uvidíte rozdiel). Takýchto viet je asi 15-20, ich význam nemusí sedieť doslovne, ale hlavná pointa by mala približne sedieť. Taktiež v hre nie sú zakomponované titulky k telefónnym automatom, ale na ich implementácii sa už pracuje a v ďalšej verzii prekladu budú k dispozícii.
Pri prekladaní sme sa snažili prekladať frázy a viacvýznamové spojenia tak, aby dávali ten správny zmysel v danej situácii ale mohlo sa stať, že nám niektoré ušli, za čo sa ospravedlňujeme :). Prijemné chvíle pri hraní Sin Emergence prajú : Cmelda & Terrance47

Stiahnuť slovenčinu1466 downloads
Online kníhkupectvo BUX.sk
Šéfredaktor Slovenciny.com, portálu s prekladmi do počítačových hier fungujúceho od roku 2004. Autor prekladov počítačových hier sérií Need for speed, Grand Theft Auto, Call of Duty, Age of Empires III a ďalších.