The Simpsons: Hit & Run SK

Verzia 1.0  Slovenský preklad : Drahomír Zámečník – Betatest: Adrián Zámečník

Prečítajte si najskôr nasledovné dôležité informácie:
Preložené by malo byť skoro všetko, až na pár nepodstatných kecov rolujúcich počas prezerania pozbieraných kariet. Bolo to náročné z dôvodu zlej štruktúry textov a nemal som k dispozícii žiaden nástroj na zjednodušenie prepisovania textov. Je tu malá chybička krásy, niektoré písmená mi nechceli fungovať zo slovenskou diakritikou. Snáď to nebude až tak vadiť  :-))))

Dôležité upozornenie:
Pred začatím inštalácie prekladu sa uistite či nemáte spustené pod Windowsom nejaké iné aplikácie.
Ak nie tak ich ukončite a riaďte sa pokynmi inštalátora.

Preklad je určený pre neopatchovanú verziu 1.0. To znamená, že nemôžem zaručiť jeho funkčnosť na iných verziách.
Nezabudnite zadať správnu cestu k nainštalovanej hre, v opačnom prípade nebude preklad správne nainštalovaný.
Tento preklad je absolútne Free, ak ste niekomu zaplatili, tak Vás okradol o peniaze. Ja ako autor nepreberám žiadnu zodpovednosť za problémy spôsobené inštaláciou prekladu, preklad je skontrolovaný kvalitnou antivírovou ochranou.

Prajem Vám príjemné hranie hry Simpsons Hit & Run v slovenskom jazyku. Pripomienky, návrhy a poznatky mi posielajte na dolu uvedený Email.   Ďakujem.
Tento preklad, vrátane inštalácie, je chránený zákonom o autorských právach a každé jeho kopírovanie, modifikovanie a uverejňovanie na Web stránkach či iných komerčných médiách je bez súhlasu jeho autora

Drahomír Zámečník – drahomir.zamecnik@premagas.sk

Stiahnuť slovenčinu24593 downloads
Online kníhkupectvo BUX.sk
Šéfredaktor Slovenciny.com, portálu s prekladmi do počítačových hier fungujúceho od roku 2004. Autor prekladov počítačových hier sérií Need for speed, Grand Theft Auto, Call of Duty, Age of Empires III a ďalších.