Slovenčina hry Deadlight v príprave

Hra Deadlight sa čoskoro dočká svojej slovenskej verzie, tak ako to bolo pred nedávnom teasované na našej Facebook stránke.

Projekt napreduje solídnym tempom a tešiť sa môžete na úplnú lokalizáciu vrátane diakritiky. Na prácu dohliada aj prekladateľ MixerX, ktorý bude mať na svedomí korektúru a inštalátor.

Predbežný odhad dokončenia je stanovený do konca roka 2014, kvôli časovej vyťaženosti autorov. Všetky ďalšie aktuálne informácie o postupe odteraz nájdete na stránke s našimi projektami.

O hre

Oficiálny text distribútora:
„Nastal konec světa. Již není žádná naděje. Žádný nový začátek. Pouze ti, co přežili. DEADLIGHT sleduje putování Randalla Wayna, který v Seattlu hledá svou rodinu po tragickém roku 1980, který zdecimoval lidstvo na celém světě. V této vizuálně strhující plošinovce na téma přežití plné filmových sekvencí budete utíkat, skákat a bojovat o svůj život a hledat odpovědi i své blízké.“

Oficiálny Trailer

[youtube id=“4vsIQQUh1m8″ width=“600″ height=“340″ position=“left“]

Ukážka prekladu Deadlight

 

Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.