Soldier of Fortune: Payback SK (BETA)

Soldier of Fortune: Payback SK (BETA)

verzia prekladu: 1.01
pre verziu hry: 1.0 a 1.1

POZOR! Ide o beta verziu prekladu, ktorá nebol riadne otestovaná. Ak nájdete v preklade nejaké chyby neodkladne ich ohláste na slappyQpobox.sk Ak sa chcete stať betatesterom tohto prekladu ozvite sa!

Odinštalovanie: Spusťte program ‘Odinštalovať SoF-P_SK.exe‘ v priečinku s nainštalovanou slovenčinou a riaďte sa pokynmi odinštalátora. Po odinštalovaní sa obnoví pôvodný jazyk hry. (anglický)

Verzia: Preklad je vytvorený z verzie hry 1.0. Bol testovaný na verzii 1.0 a 1.1, ale môže fungovať i na iných verziách. Pred inštaláciou prekladu odporúčam stiahnuť najnovší patch na hru. Oficiálna stránka hry: http://www.mercenarieswanted.com/
Verzia prekladu: SK 1.01  (VIII. 2008) Hra je preložená kompletne, s úplnou diakritikou, preložené sú aj textúry, nahrávacie obrazovky… Hra obsahuje aj titulky vo videách.
Akékoľvek pripomienky ohľadom slovenčiny (informácie o ďalších projektoch, zlepšenia, poďakovania, tipy na iné preklady) zasielajte na adresy autorov.

Autori prekladu Preklad textov Fonty, diakritika a technika
Slappy slappyQpobox.sk
Testovanie XXX
V hre si pozrite Autorov! Stiahnite si aj ďalšie preklady hier a programov z: www.Slovenciny.com

Informácia: Tento program používate na vlastné riziko a jeho autori nenesú žiadnu zodpovednosť za problémy, ktoré sa môžu vyskytnúť !Tento program je freeware a nesmie byť zaň poskytovaná žiadna finančná alebo iná náhrada! Nemodifikujte súbory v tomto programe ani ho neuverejňujte na žiadnom inom mieste (CD, www server…) bez súhlasu autorov! Tento preklad, vrátane inštalácie, je chránený zákonom o autorských právach a každé jeho ďalšie šírenie a modifikovanie bez súhlasu jeho autorov je prísne zakázané! Copyright (c) 2008 Slappy a spol. Všetky práva vyhradené.

Stiahnuť slovenčinu9201 downloads
Online kníhkupectvo BUX.sk
Šéfredaktor Slovenciny.com, portálu s prekladmi do počítačových hier fungujúceho od roku 2004. Autor prekladov počítačových hier sérií Need for speed, Grand Theft Auto, Call of Duty, Age of Empires III a ďalších.