Terminator T-800 a Arnold Schwarzenegger v Mortal Kombat 11

Neuveriteľné. Mortal Kombat 11 priláka na novú postavu, akú sme doteraz v Mortal Kombat nemali. Terminator T-800 v podaní celej tváre a tela Arnolda Schwarzeneggra vo veku zhruba niečo krátko po filme Terminator 2. Ba dokonca nepridávajú len postavu ako takú, ale aj niekoľko funkcií a podôb. S ľudskou kožou, aj v podobe kovovej robotickej beštie, ktorá už podľa videa bude lákať na vysokú odolnosť a používanie strelných zbraní. „Fatality“ pritom vo videu ukazujú aj obzvlášť drsné detaily, ako priestrel kolien, či dolámané väzy. Postreh v podobe odstreleného nepriateľa, ktorého ešte vo vzduchu chytí a vráti späť, to je už… uff.

Arnie in Mortal Kombat

Hra si nepochybne priláka nových priaznivcov, ktorí doteraz mohli zadováženie a predobjednávku Mortal Kombat 11 len zvažovať. Terminátor sa tu objavuje v pozícií bežného protivníka, ktorý meria sily proti ostatným v štýle klasických súbojov Mortal Kombat. Súčasťou je aj viacero neprirodzených pohybov, čo už však k tejto hre platí a je to jeho rospoznávacím znakom. Viaceré kombinácie rôznych útokov však v prípade Terminátora vytvárajú pestrosť. Tú zakončuje časový tunel, ktorým sa zrejme bude možné vysporiadať s nepriateľmi. Jednoducho ich pošlete do budúcnosti na bojové pole ku kolegom Terminátorom.

Arnie v Mortal Kombat ľudí láka

Niečo také hráčov po celom svete jednoznačne prekvapilo. Len za 24 hodín totiž video s ukážkou súbojov a postavy získalo 5 miliónov pozretí. Pri herných videách to nie je tak bežné.

Online kníhkupectvo BUX.sk
Šéfredaktor Slovenciny.com, portálu s prekladmi do počítačových hier fungujúceho od roku 2004. Autor prekladov počítačových hier sérií Need for speed, Grand Theft Auto, Call of Duty, Age of Empires III a ďalších.