The Godfather SK

Preklad + technika + install + testy + Edit
Naetoo
– naetoo@centrum.sk

Preklad + korekcie + testy + godfather info
Chliev
– chliev@gmail.com
Slovenský preklad pre hru The Godfather® the game od Electronic Arts. Neobsahuje diakritiku. Texty v slovenskom jazyku prekladajúce celú hru (zatiaľ) okrem dialógov neboli obmedzované na dĺžku, takže bolo možné vystihnúť pravý význam jednotlivých slov a tak aj pocit z hry je oveľa lepší,ako by tomu bolo pri mojej pôvodnej verzii editovanej HEX. Hra vytvorená na motívy kultovej trilógie The Godfather má niečo do seba, mnohí ste čakali len na preklad, verím teda že som spravil radosť.

Inštalácia:
Preklad je určený výhradne pre európsku verziu hry, ktorá sa líši názvami aj stavbou súborov. Európske verzie hry sú všetky originálky zakúpene v ČR, PL, a SK. O inom originále dosiaľ neviem. Pri inštallácií tohoto prekladu by sa nemali vyskytnúť žiadne problémy a po ďalšom pokračovaní v inštalácií si inštalačný systém vyberie a vyhľadá sám cestu, kde máte svoju verziu hry nainštalovanú.
Pozor: Finálna podoba prekladu bude k dospozícií po dokončení dialógov. Táto verzia nebola plne testovaná, takže v prípade nálezu nedostatku, môžete kontaktovať tvorcov.

Extrakcia textov + nástroj:
Slappy – slappy@pobox.sk
Ventil – jozef.ventil@seznam.cz

 

Slovenčina pre európsku verziu hry:

Stiahnuť slovenčinu7952 downloads

Slovenčina pre americkú verziu hry:

Stiahnuť slovenčinu4886 downloads

The Godfather, Krstný otec preklad do slovenčiny

Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.