X-Men 3: The Official Game SK

Takmer zároveň, ako do svetových kín prišiel dlho očakávaný X-men 3, na herný trh dorazila aj akčná hra vytvorená Activision v spolupráci s Marvelom – najmä týchto dvoch spoločností, ktoré to majú všetko na svedomí. Hra vôbec sama o sebe nie je na zahodenie a pre svoje spracovanie, (i keď videá sú robené komixovým štýlom) sa mnohých získala alebo ešte len získa. Slovenský preklad k hre preloží vše potrebné do slovenského jazyka, niekde bolo potrebné určité vety skrátiť, pre nedokonalosť súborov s textom, alebo nedokonalosť mojich znalostí či znalostí iných ľudí. Preklad neobsahuje diakritiku, ale za to sa dá porozumieť, takže by to nemalo vadiť. Slovenský preklad vytvoril Naetoo, neskôr pomohol značne Drroman svojou ochotou vrátiť texty do pôvodných jazykových súborov, a keďže som to potreboval a mne chuti nebolo a času taktiež, pomoc sa zišla. S prekladom samotným a jeho dokončením opäť pomohol Chliev. Inak to ani nejde, že bracho?
Ak nájdete akýkoľvek nedostatok, či chybu, dajte nám prosím o tom čo najskôr vedieť, keďže preklad nebol dostatočne testovaný, hra bola pre mňa ťažká, priznávam to. Nie je celá otestovaná. Jedná sa teda o verziu 1.0

Slovenský preklad +Install
Naetoo
– naetoo@centrum.sk

Pomoc s dokončovaním prekladu
Chliev
– chliev@gmail.com

Editačná technika
Slappy
– slappy@pobox.sk

Finálna úprava dĺžky a vrátenie textov
Drroman
– drroman@seznam.cz

Inštalácia:
Preklad je určený pre originálnu hru X-Men 3 nainštalovanú vo vašom počítači. Inštalátor sám vyberie automaticky cestu k vašej hre a tam sa nainštaluje. Ak sa pri inštalácií vyskytli chyby, alebo preklad v hre nefunguje, nemáte správnu verziu hry (1.0) alebo ste robili zásahy do umiestnenia alebo konfigurácie hry.

Sponzorstvo funguje v rámci reklamy, bez finančných, či materiálnych ohodnotení na základe dohody. Preklad bol vytvorený pre podporu predaja hry všeobecného šírenia. Nieje peňažne hodnotiteľný a predajný. Program si inštalujete na vlastnú zodpovednosť a riziko. Všeobecne niesú chyby vylúčené, kedže sa jedná o prácu ľudí s ľudskými vlastnosťami akou je aj prirodzená omylnosť, a podobne, čím sa nikto nechce vyhovárať, len mierne podoknúť fakt, v prípade nálezu chyb, je najlepšie kontaktovať autora.

V prípade nálezu chyby alebo nedostatku prosím kontaktujte ma na emailovej adrese uvedenej vyššie: Naetoo.

Preklad určený len pre účely:
www.Slovenciny.Com

S odôvodnením na exkluzivitu je možné preklad sťahovať a mať ho len na weboch vyššie. I niekoľko týždňová práca dá tvorcom zabrať, takže pár podmienok, ktoré si zadajú by nemali vadiť žiadnemu chápavému užívateľovi.

Stiahnuť slovenčinu1568 downloads
Online kníhkupectvo BUX.sk
Šéfredaktor Slovenciny.com, portálu s prekladmi do počítačových hier fungujúceho od roku 2004. Autor prekladov počítačových hier sérií Need for speed, Grand Theft Auto, Call of Duty, Age of Empires III a ďalších.