Tom Clancy’s Splinter Cell: Chaos Theory SK

Verzia lokalizácie 1.0
Pre všetky anglické verzie hry

Inštalácia:
Inštalácia lokalizácie je jednoduchá. Stačí spustiť inštalačný program a riadiť sa jeho pokynmi. Ak inštalačný program sám nenájde umiestnenie priečinka hry, môžete ho nastaviť ručne. Pri inštalácii buďte, prosím, trpezlivý. Aplikovanie slovenského textu na pôvodný archív by nemalo zabrať viac než 20 sekúnd, všetko však závisí od výkonu vašej zostavy a množstve procesov prebiehajúcich na pozadí. Je vysoko odporúčané pred inštaláciou zatvoriť všetok softvér výraznejšie ovplyvňujúci systémovú pamäť alebo výkon procesoru.

Odinštalácia:
Ak pri inštalácii potvrdíte vytvorenie odinštalačného programu, po jeho spustení sa obnoví jazyk všetkých zálohovaných častí.

Obsah lokalizácie:
Lokalizácia hry jedného hráča a kooperatívneho režimu zahŕňa preklad všetkých zobrazovaných textov. Texty obsahujú úplnú diakritiku. Lokalizovaný je aj názov samotnej hry, tj. Tom Clancy: Splinter Cell – Teória chaosu, ktorý nájdete v tejto podobe v textoch aj na textúrach. Vo forme pridaných titulkov sú lokalizované inštruktážne a príbehové videá. Vzhľadom na to, že režim Versus je samostatná aplikácia, jeho preklad nebol do tejto inštalácie zahrnutý. Môžete si ho však stiahnuť na stránke www.lokalizacie.sk.

Autor:
MixerX – lokalizovanie hry, diakritika, titulky k videám, testovanie, inštalačný program
mixerx@centrum.sk, www.lokalizacie.sk

Zvláštne poďakovanie:
CyberQwert – program na úpravu archívu
cyberqwert@gmail.com

Verzia hry:
Lokalizácia je určená pre všetky verzie hry nainštalované v anglickom jazyku. Bola testovaná na verzii 1.05 EU, funkčnosť je však overená aj pri verziách 1.00 až 1.04, takisto, ako aj funkčnosť s americkou verziou hry US.

Dôležité upozornenie:
Na hru s nainštalovaným prekladom nie je možné aplikovať aktualizácie. Odporúčaný postup je nainštalovať aktualizácie a potom preklad. Ak nainštalujete preklad a chcete použiť aktualizáciu, odinštalujte ho, aplikujte aktualizáciu a nainštalujte preklad znova.

© MixerX 2010, všetky práva vyhradené.

 

KOMPLETNÝ PREKLAD: http://www.lokalizacie.sk/preklady/5-tom-clancys-splinter-cell-chaos-theory-videa/

IBA SOLO A COOP REŽIM: http://www.lokalizacie.sk/preklady/2-tom-clancys-splinter-cell-chaos-theory-bez-videi/

HRA VIAC HRÁČOV: http://www.lokalizacie.sk/preklady/1-tom-clancys-splinter-cell-chaos-theory-versus/

tom-clancys-splinter-cell-chaos-theory-sk-mixerx-screen

Online kníhkupectvo BUX.sk
Šéfredaktor Slovenciny.com, portálu s prekladmi do počítačových hier fungujúceho od roku 2004. Autor prekladov počítačových hier sérií Need for speed, Grand Theft Auto, Call of Duty, Age of Empires III a ďalších.