Trailer z garáže Farming Simulator 2022 predvádza vozový park

Už je čas naštartovať traktory, pretože Farming Simulator 22 vyjde za necelé 2 týždne. V traileri z garáže sa môžete pozrieť na ochutnávku pôsobivého poľnohospodárskeho vozového parku dostupného v hre.

Farming Simulator 22 screenshot

Stovky autentických strojov

Vo Farming Simulator 22 bude dostupných viac ako 400 autenticky digitalizovaných strojov a nástrojov od Case IH, Claas, DEUTZ-FAHR, Fendta, John Deere, Massey Ferguson, New Holland, Valtra a mnohých ďalších známych značiek z celého sveta.

Spoločnosť GIANTS Software v úzkej spolupráci s príslušnými výrobcami ako vždy starostlivo dbala na detaily – až do poslednej skrutky každého stroja. Traktor Massey Ferguson MF 8S bude rovnako autentický ako Mack Super-Liner 6×4 od Mack Trucks alebo zber hrozna New Holland Braud 9070L, ktorý sa predstaví spoločne s úplne novou plodinou.

Realistickejší dizajn ako kedykoľvek predtým

Nejde len o grafiku: Aj zvukové oddelenie GIANTS Software výrazne rozšírilo zvukové aspekty o transformácie v reálnom čase podľa prostredia a venovalo starostlivosť ďalším mechanickým detailom, ako sú pohyblivé veká, skrutky a množstvo hydraulických súčiastok, ktoré vydávajú zvuk.

Farming Simulator 22 screenshotFarming Simulator 22 screenshot

„Farming Simulator 22 obsahuje nielen najväčší vozový park poľnohospodárskych strojov v sérii, ale zároveň je to najpresnejšia a najrozsiahlejšia digitalizácia skutočných farmárskych nástrojov – a na to sme hrdí. Ďakujeme všetkým našim partnerom za dlhodobú spoluprácu, ktorá to umožnila,“ komentuje Thomas Frey, kreatívny riaditeľ GIANTS Software.

Farming Simulator 22 screenshot

Farming Simulator 22 vychádza 22. novembra na PC, PlayStation 5 (PS5), Xbox Series X | S, PlayStation 4, Xbox One a Stadia. Ďalšie informácie nájdete na kartách hry alebo v mediálnej zóne GIANTS Software.

Farming Simulator ako známy predstaviteľ farmárskej simulácie

Farming Simulator 22 je pokračovateľom slávnej série simulátorov, ktoré nás zaujali už opakovane. Rozsiahlym svetom, možnosťami a premyslenou náväznosťou javov, funkcií v obrábaní pôdy a starostlivosti o plodiny, s variabilitou licencovaných strojov, nástrojov, zvuku a vlastností techniky. Hra je pokračovateľom a zachovávateľom jedinečnosti tejto hry, ktorá zaujíma malých aj veľkých.

Šéfredaktor Slovenciny.com, portálu s prekladmi do počítačových hier fungujúceho od roku 2004. Autor prekladov počítačových hier sérií Need for speed, Grand Theft Auto, Call of Duty, Age of Empires III a ďalších.