Wolfenstein 2009 SK

Slovenský jazyk do hry Wolfenstein

Preklad: Richard „Stanper“ Stanislavský –> po starom aj Kenny.vt
Web: http://ondavska.dns05.com
Kontakt: kenny.vvQgmail.com

Autor techniky pre fonty: Kramla
Web: http://kramolisdavid.webovastranka.cz/

Veľké poďakovanie patrí jednému Čechovi, ktorý mi pomohol s fontmi no nechcel byť tu uverejnený.

Preklad je vlastníkom autora a tak bez jeho súhlasu nesmie byť vôbec modifikovaný a vystavovaný po internetových stránkach, ktoré nepovolil autor.

Popis prekladu:
Preklad prekladá Anglické a Nemecké texty v hre Jedného hráča a Anglické texty v hre Viac hráčov. Preložené je takmer všetko až na Latinské texty, korých je v hre veľmi málo. Diakritika je kompletná, za čo vďačím jednému Čechovi. Preklad bol robený na originálnej 1 DVD-čkovej verzii hry Wolfenstein.

Popis prekladanej hry:
Hra sa odohráva počas 2. svetovej vojny kde sa vžijete do kože tajného agenta OSA, B.J. Blazkowicza. Ste vyslaný na špeciálnu misiu do srdca ríše, aby ste preskúmali dôkazy o nacistickej držbe nových tajomných síl. Za nepriateľskými líniami zistíte, že majú ruky v oveľa väčšej veci, než vo vývoji novej zbrane. Nacisti chcú využívať moc temnej paralelnej dimenzie, s cieľom vytvoriť zbraň, ktorá ukonči vojnu navždy. V hre máte možnosť si zastrieľať z Nacistických zbraní širokého arzenálu. Tiež máte možnosť sa pozrieť na Čiernom trhu po nových vylepšeniach zbraní a temných síl, kde získate oveľa lepšiu palebnú silu, presnosť a zábavu.

Stiahnuť slovenčinu2082 downloads

wolfenstein

Online kníhkupectvo BUX.sk
Šéfredaktor Slovenciny.com, portálu s prekladmi do počítačových hier fungujúceho od roku 2004. Autor prekladov počítačových hier sérií Need for speed, Grand Theft Auto, Call of Duty, Age of Empires III a ďalších.