Čo takto dať si súťaž o hru?

Web Slovenciny.Com vyhlasuje súťaž o najlepšieho mimoredakčného prispievateľa do webu. 

Prihlásiť sa môžu všetci doterajší recenzisti, ale i noví recenzisti. Nezáleží pritom na výške XP bodov. Podmienkou je, aby bol súťažiaci zaregistrovaný na webe a bol slovenskej národnosti (nie z národnodiskriminačných dôvodov, ale z dôvodov zaslania výhry len v rámci Slovenska). Ďalšou podmienkou je na web prispievať zaujímavými a hodnotnými recenziami širšieho rozsahu k hrám novým, ale i starším a populárnym. Samozrejme, že do hodnotenia sa dostanú aj preklady hier začínajúcich autorov, ako aj viacero informácií, ktoré nejak zdokonalia potreby redakcie či rozsiahle návody k hrám. Svoje skryté kvality začal preukazovať Tangorn, čím sa zaradil pomaly k Shoodovi a Pepovi33. Samozrejme kolega Chliev je bez komentára. Ten vie, čo treba napísať, kedže z jeho práce a profesie vyplýva poznanie niektorých dôležitých faktov a funkcií opisovaných produktov. Prichádzate viacerí, čo mňa samozrejme teší a kedže si to aj vážim, venujem do súťaže hru:

Command & Conquer: Generals Deluxe
ktorá obsahuje:
Command & Conquer: Generals
Command & Conquer: datadisk Zero Hour

Samozrejme v originálnom balení a originálnom prevedení.

Kto má záujem mať túto hru doma, nech vyskúša šťastie, možno v sebe skrýva recenzistu a stačí len začať kopať a voda sa ukáže. Počet súťažiacich nieje obmedzený.
Aby hodnotiaca komisia bola nestranná, zaväzuje sa v nestrannosť a korektné hlasovanie. Táto takzvaná hodnotiaca komisia bude pozostávať z členov, výhradne starších ako 19 rokov a pri nerozhodnom výsledku sa bude na pomoc privolávať „pomoc“ od jedného konkurenčného webu. Termín, odkedy dokedy bude prebiehať hodnotenie, začína dňom mojich narodenín – 2. júna končiac 22. júna 2006. Počas týchto dní sa bude hodnotiť všetok obsah webu pridaný vami a výsledky zverejníme práve v deň ukončenia súťaže, a to 22. júna Prispievať môžete už dnes. Hodnotí sa až od júna, pričom sa nezabúda na všetky príspevky od dnes.

V budúcnosti bude v spolupráci s pripravovaným serverom MegaHry.EU súťaží viac.

Viac informácií na:
naetoo@centrum.sk ICQ: 330283437
– záujemcovia prihlášky napíšte na ICQ a následne po odsúhlasení na mail.

Zhrnutie podmienok:
Súťaž sa koná v rámci SR, nieje súdne vymáhateľná, určená výhradne pre autorov do 19 rokov. Hodnotí sa kvalita a množstvo príspevkov zároveň. Web je neziskový a nijak finančne hodnotený, preto sa zatiaľ jedná o malú cenu. Tú nie je možné vymáhať a meniť za inú. Do hodnotenia sú zaradené všetky príspevky zverejnené do obeda dňa 22. júna.

Šéfredaktor Slovenciny.com, portálu s prekladmi do počítačových hier fungujúceho od roku 2004. Autor prekladov počítačových hier sérií Need for speed, Grand Theft Auto, Call of Duty, Age of Empires III a ďalších.