Dark Sector SK

dark_sector_thumb

Dark Sector – slovenská lokalizácia

verzia lokalizácie: 1.0

Inštalácia:

Inštalácia lokalizácie je jednoduchá. Stačí spustiť inštalačný program a riadiť sa jeho pokynmi. Inštalačný program vám ponúkne predpokladanú cestu k hre nainštalovanej v službe Steam. Ak vlastníte hru mimo služby Steam, musíte nastaviť umiestnenie hry ručne. Pred inštaláciou je vysoko odporúčané zatvoriť všetky aplikácie, ktoré by mohli nejakým spôsobom narušiť správny priebeh inštalácie, vrátane antivírusových programov. Niektoré antivírusové programy zabraňujú inštalátoru otvoriť aplikácie, ktoré sú pre úspešný priebeh inštalácie nevyhnutné.

Odinštalácia:

Ak pri inštalácii potvrdíte vytvorenie odinštalačného programu, po jeho spustení sa obnoví jazyk všetkých zálohovaných častí.

Obsah lokalizácie:

Lokalizované sú všetky texty hry, teda ponuky, dialógy, inventár, výcvikové pokyny, všetko s úplnou diakritikou. Zároveň boli pridané titulky ku projektorom, ktoré sa pôvodne v hre nenachádzali.

Autori:

Matej „MaideN-SK“ Lipka – lokalizovanie textov hry
maidensk@hotmail.com, www.slovenciny.com

Mário „MixerX“ Csaplár – korektúry, slovenská diakritika, testovanie a inštalátor
mixerx@centrum.sk, www.lokalizacie.sk

Verzia hry:

Lokalizácia je určená pre všetky anglické verzie hry. V čase vydania lokalizácie nie sú dostupné žiadne aktualizácie. Bola vyrobená na verzii distribuovanej cez Steam, ale funkčnosť je zaručená aj so škatuľovými verziami.

Podporte slovenské preklady!
Ak ste spokojný s touto lokalizáciou, vyjadrite nám vašu podporu zaslaním finančnej čiastky v ľubovoľnej výške na konto PayPal mixerx@centrum.sk alebo na číslo účtu 2910938283/1100. Srdečne ďakujeme!

Prevezmite si aj ďalšie lokalizácie hier na stránkach www.lokalizacie.sk alebo www.slovenciny.com. Ďakujeme vám, že ste si prevzali túto lokalizáciu a prajeme vám príjemné hranie hry Dark Sector v slovenskom jazyku.

© MaideN-SK a MixerX 2014, všetky práva vyhradené.

STIAHNUTIE PREKLADU: http://www.lokalizacie.sk/preklady/34-dark-sector/

 

Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.