Checkpoint Stalkers 03 – Niekto počúva!

Do tretice vám prinášame jediný, vlastný česko-slovenský podcast o video hrách. V dnešnom diely Checkpoint Stalkers sme odložili saká, uvoľnili kravaty a rozhodli sa dať diskusii voľný priebeh. Spoločne sme sa pozreli na zoznam hier, ktoré by mali byť vydané v mesiaci September (Září) 2014, Blue nám predstaví indie RPG hru s názvom Hero Siege a povieme si niečo o fenoméne služby Steam – Early Access.

Zároveň ďakujeme nášmu prvému oficiálnemu odberateľovi na YouTube!! 🙂

Checkpoint Stalkers 03 – Niekto počúva!

[youtube id=“pF8PHpYZqhA“ width=“600″ height=“340″ position=“left“]

Ak vás podcast Checkpoint Stalkers zaujal, nezabudnite sledovať tieto stránky, na ktorých sa objavia aj všetky ďalšie diely. V prípade, že chcete autorov kontaktovať alebo im položiť nejakú otázku, môžete tak urobiť zaslaním e-mailu na adresu stalkers@slovenciny.com alebo pridaním komentára priamo pod tento článok. V prípade, že si chcete podcast vypočuť zo svojho obľúbeného prehrávača, môžete tak urobiť stiahnutím súboru MP3 kliknutím na link nižšie.

Autor hudby: Jason Shaw (www.audionautix.com)

____________________________________________

MP3 NA STIAHNUTIE: Kliknite na tento odkaz
____________________________________________

Ďalšie odkazy:

Náš YouTube kanál

Twitch.tv Stream

Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.