File Minimizer Suite 6 SK

FILEminimizer Suite – program na komprimovanie obrázkov a fotografií. Skomprimuje tiež PowerPoint, Word a Excel súbory na 98% bez spakovania. FILEminimizer Suite spojuje funkčnosť dvoch programov a to FILEminimizer Office a FILEminimizer Pictures do jedného v príjemnom, ľahko čitateľnom rozhraní.

Softvér poskytuje intuitívne rozhranie, ktoré umožní optimalizovať veľkosť vašich obrazových a Office – súborov bez zmeny pôvodných formátov alebo ich kvality. Je integrovaný do MS Office, aj do emailového programu (podporuje Microsoft Outlook a Lotus Notes – ale tiež IncrediMail) a môže optimalizovať vaše emailové prílohy (spojené Office a obrazové súbory) okamžite pred odoslaním. Takto môžete ľahko obísť časté obmedzenia veľkosti emailovej prílohy, alebo, aby ste neprepĺňali obmedzenú kapacitu schránky prijímateľa.

Podpora formátov: PowerPoint (PPT, PPTX, PPS, PPSX), Word (DOC, DOCX), Excel (XLS, XLSX),obrazové formáty(JPEG,PNG,BMP,TIFF,GIF,EMF), spakované súbory PowerPoint, Word a Excel.

Podrobnejší popis programu nájdete v pribalenom súbore „čítaj.txt“ alebo na webe výrobcu programu.

Inštalácia: Slovenčina je vytvorená len do tejto verzie ako patch, ktorý má nastavenú cestu k nainštalovanému programu. Rozbalte archív, spustite patch a riaďte sa pokynmi na obrazovke. Po nainštalovaní prekladu bude program komunikovať v slovenčine.

Autor: PEPEK, PEŠISOFT

Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.