File Minimizer Suite 6 SK

FILEminimizer Suite – program na komprimovanie obrázkov a fotografií. Skomprimuje tiež PowerPoint, Word a Excel súbory na 98% bez spakovania. FILEminimizer Suite spojuje funkčnosť dvoch programov a to FILEminimizer Office a FILEminimizer Pictures do jedného v príjemnom, ľahko čitateľnom rozhraní.

Softvér poskytuje intuitívne rozhranie, ktoré umožní optimalizovať veľkosť vašich obrazových a Office – súborov bez zmeny pôvodných formátov alebo ich kvality. Je integrovaný do MS Office, aj do emailového programu (podporuje Microsoft Outlook a Lotus Notes – ale tiež IncrediMail) a môže optimalizovať vaše emailové prílohy (spojené Office a obrazové súbory) okamžite pred odoslaním. Takto môžete ľahko obísť časté obmedzenia veľkosti emailovej prílohy, alebo, aby ste neprepĺňali obmedzenú kapacitu schránky prijímateľa.

Podpora formátov: PowerPoint (PPT, PPTX, PPS, PPSX), Word (DOC, DOCX), Excel (XLS, XLSX),obrazové formáty(JPEG,PNG,BMP,TIFF,GIF,EMF), spakované súbory PowerPoint, Word a Excel.

Podrobnejší popis programu nájdete v pribalenom súbore „čítaj.txt“ alebo na webe výrobcu programu.

Inštalácia: Slovenčina je vytvorená len do tejto verzie ako patch, ktorý má nastavenú cestu k nainštalovanému programu. Rozbalte archív, spustite patch a riaďte sa pokynmi na obrazovke. Po nainštalovaní prekladu bude program komunikovať v slovenčine.

Autor: PEPEK, PEŠISOFT

Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.