Fotosúťaž o zaujímavé knihy

Na partnerských stránkach Zaujimavosti.net usporiadali súťaž, v ktorej sa stačí odfotiť s obľúbenou knihou a poslať fotografiu do konca marca na email súťaž @zaujimavosti.net. Vyhrať sa dá pritom viacero zaujímavých cien. Mňa osobne by teda zaujímalo, či aj medzi vami sa nájde niekto, čo má rád knihy, má k nim vôbec vzťah a dokonca má na niečo takéto aspoň trochu odvahy…

Podľa toho, čo tvrdia podmienky, to v podstate môže byť aj manuál od základnej dosky, len neviem, či to možno považovať za „obľúbenú knihu“. Pokiaľ by táto súťaž niekoho oslovila, dajte nám vedieť aj do komentárov. Keď tak rozmýšľam, na tému Warcraft vyšlo niekoľko kníh, z poviedky Zaklínač, alebo Pána Prsteňov sa podarilo prerobiť do podoby počítačovej hry a mnohí siahli aj po knižnej predlohe. Harry Potter tiež začínal knihou, potom aj hrou aj filmom. Takže nie je ten svet počítačových hier zas až tak vzdialený od kníh.

Súťaž nájdete v tomto článku: http://zaujimavosti.net/literatura/ja-a-oblubena-kniha-../

Šéfredaktor Slovenciny.com, portálu s prekladmi do počítačových hier fungujúceho od roku 2004. Autor prekladov počítačových hier sérií Need for speed, Grand Theft Auto, Call of Duty, Age of Empires III a ďalších.