FUEL SK

NEOFICIÁLNY SLOVENSKÝ PREKLAD v1.0
www.SLOVENCINY.com

Skvelá hra plná adrenalínu a paliva ponúka viacero druhov vozidiel a perfektné pretekárske trate a nezabudnuteľné okamihy. Slovenský preklad do hry FUEL prekladá komplet hru do slovenského jazyka. Ako inak. Preklad obsahuje čiastočnú diakritiku, písmenká bez mäkčeňov sa pripraviť napriek veľkej námahe, nepodarilo. Jedná sa o prvú verziu, ktorú zatiaľ viac naplno netestovali hráči. Preto ma prosím upozornite na všetky nedostatky, na ktoré počas hrania a online hry narazíte. Aj pre časové ale i hardwarové dôvody nebolo možné prekontrolovať priamo v hre všetky oblasti textu. Kto vyžaduje stopercentnú prácu, prosím nech má strpenie do absolútnej verzie prekladu. Svoje postrehy k prekladu a informácie posielajte na emailovú adresu naetoo(a)centrum.sk.

Autor:
Preklad, test, technika: NAETOO
email: naetooQcentrum.sk

Špeciálne poďakovanie:
Test a pomoc so súbormi: MerlinSVK
email: MerlinSVKQgmail.com

Venovanie:
Mojej láske, drahej a neopakovateľnej Maťke.

Inštalácia:
Inštalácia prebehne automaticky. Inštalačný program si vyberie cestu podľa umiestnenia vašej hry v počítači. Pred inštaláciou si prečítajte licenčné ujednanie.

fuel-sk-screenshot

 

Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.