Checkpoint Stalkers 07 – Extra Špeciál

Siedmy diel Checkpoint Stalkers je špeciálny hneď v niekoľkých ohľadoch!

Na podcasterskú stoličku po prvý krát zasadol Miki, aslias Cruiser, ktorému touto cestou ešte raz ďakujeme za to, že to s nami vydržal až do konca 😀

MaideN-SK predstaví hru This War of Mine, ktorej na niekoľko dní prepadol a ledva-ledva sa po niekoľkých prebdených nociach dostal spod jej nadvlády.

Tejto epizóde však jednoznačne dominuje čerstvý datadisky hry World of Warcraft, s názvom Warlords of Draenor. Pozývame vás na spanilú jazdu naprieč novým svetom, kde nás Cruiser podrobne oboznámi so všetkými zmenami, vylepšeniami a novinkami, ktoré toto rozšírenie do najobľúbenejšej MMORPG hry na svete prineislo. Či už WoW hrávate, chcete hrať alebo ste ho hrali v minulosti a o expanzii máte len kusé informácie, všetky vaše otázky budú zodpovedané. A keďže je toho naozaj dosť, pohodlne s usaďte a pripravte si uši. Pretože o tejto téme by sa dalo rozprávať celé hodiny…

Priaznivcov indie hier nesklame Blue ani tento krát a predstaví nám unikátny projekt s názvom Dust: An Elysian Tale, rozsiahlu plošinovku s prvkami RPG a úžasnou grafikou, ktorú celú vytvoril jeden človek.

Na záver nám nedá nespomenúť súťaž o Steam kľúč na hru I Have No Mouth And I Must Scream, ktorú môžete vyhrať práve vy! Podrobnosti sú spomenuté hneď v úvode 😉

 

Checkpoint Stalkers 07 – Extra špeciál

[youtube id=“gNT8TVGzIKA“ width=“600″ height=“340″ position=“left“]

Úvod (00:00)
Súťaž o I have No Mouth And I Must Scream (01:21)
This War of Mine (08:05)
Warlords of Draenor (21:33)
Dust: An Elysian Tail (01:01:07)

Ak vás podcast Checkpoint Stalkers zaujal, nezabudnite sledovať tieto stránky, na ktorých si môžete vypočuť aj všetky predošlé diely. V prípade, že chcete autorov kontaktovať alebo im položiť nejakú otázku, môžete tak urobiť zaslaním e-mailu na adresu stalkers@slovenciny.com alebo pridaním komentára priamo pod tento článok. V prípade, že si chcete podcast vypočuť zo svojho obľúbeného prehrávača, môžete tak urobiť stiahnutím súboru MP3 kliknutím na link nižšie.

Autor hudby: Jason Shaw (www.audionautix.com)

____________________________________________

MP3 NA STIAHNUTIE: Kliknite na tento odkaz
____________________________________________

Ďalšie odkazy:

Náš YouTube kanál so všetkými predošlými dielmi podcastu a záznamami z hier, ktoré stáli za to.

Sarcastic – pozrite si rating Cruiserovej guildy v celosvetovom meradle. Záujemcovia o vstup sa môžu hlásiť aj na ich vlastnom fóre (ktoré nie je veľmi aktuálne, keďže všetci závisláčia na novom datadisku 😀 )

Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.