Checkpoint Stalkers 07 – Extra Špeciál

Siedmy diel Checkpoint Stalkers je špeciálny hneď v niekoľkých ohľadoch!

Na podcasterskú stoličku po prvý krát zasadol Miki, aslias Cruiser, ktorému touto cestou ešte raz ďakujeme za to, že to s nami vydržal až do konca 😀

MaideN-SK predstaví hru This War of Mine, ktorej na niekoľko dní prepadol a ledva-ledva sa po niekoľkých prebdených nociach dostal spod jej nadvlády.

Tejto epizóde však jednoznačne dominuje čerstvý datadisky hry World of Warcraft, s názvom Warlords of Draenor. Pozývame vás na spanilú jazdu naprieč novým svetom, kde nás Cruiser podrobne oboznámi so všetkými zmenami, vylepšeniami a novinkami, ktoré toto rozšírenie do najobľúbenejšej MMORPG hry na svete prineislo. Či už WoW hrávate, chcete hrať alebo ste ho hrali v minulosti a o expanzii máte len kusé informácie, všetky vaše otázky budú zodpovedané. A keďže je toho naozaj dosť, pohodlne s usaďte a pripravte si uši. Pretože o tejto téme by sa dalo rozprávať celé hodiny…

Priaznivcov indie hier nesklame Blue ani tento krát a predstaví nám unikátny projekt s názvom Dust: An Elysian Tale, rozsiahlu plošinovku s prvkami RPG a úžasnou grafikou, ktorú celú vytvoril jeden človek.

Na záver nám nedá nespomenúť súťaž o Steam kľúč na hru I Have No Mouth And I Must Scream, ktorú môžete vyhrať práve vy! Podrobnosti sú spomenuté hneď v úvode 😉

 

Checkpoint Stalkers 07 – Extra špeciál

[youtube id=“gNT8TVGzIKA“ width=“600″ height=“340″ position=“left“]

Úvod (00:00)
Súťaž o I have No Mouth And I Must Scream (01:21)
This War of Mine (08:05)
Warlords of Draenor (21:33)
Dust: An Elysian Tail (01:01:07)

Ak vás podcast Checkpoint Stalkers zaujal, nezabudnite sledovať tieto stránky, na ktorých si môžete vypočuť aj všetky predošlé diely. V prípade, že chcete autorov kontaktovať alebo im položiť nejakú otázku, môžete tak urobiť zaslaním e-mailu na adresu stalkers@slovenciny.com alebo pridaním komentára priamo pod tento článok. V prípade, že si chcete podcast vypočuť zo svojho obľúbeného prehrávača, môžete tak urobiť stiahnutím súboru MP3 kliknutím na link nižšie.

Autor hudby: Jason Shaw (www.audionautix.com)

____________________________________________

MP3 NA STIAHNUTIE: Kliknite na tento odkaz
____________________________________________

Ďalšie odkazy:

Náš YouTube kanál so všetkými predošlými dielmi podcastu a záznamami z hier, ktoré stáli za to.

Sarcastic – pozrite si rating Cruiserovej guildy v celosvetovom meradle. Záujemcovia o vstup sa môžu hlásiť aj na ich vlastnom fóre (ktoré nie je veľmi aktuálne, keďže všetci závisláčia na novom datadisku 😀 )

Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.