The Misadventures of P.B. Winterbottom SK

Inštalácia:
Inštalácia lokalizácie The Misadventures of P.B. Winterbottom je jednoduchá. Stačí spustiť inštalačný program a riadiť sa jeho pokynmi. Ak inštalačný program sám nenájde umiestnenie priečinka hry, môžete ho nastaviť ručne. Vždy zadajte cestu ku kľúčovému priečinku hry, obvykle „C:\Program Files\Steam\steamapps\common\winterbottom\“. Pred inštaláciou je vysoko odporúčané zatvoriť všetky aplikácie, ktoré by mohli nejakým spôsobom narušiť správny priebeh inštalácie, vrátane antivírusových programov. Niektoré antivírusové programy zabraňujú inštalátoru otvoriť aplikácie, ktoré sú pre úspešný priebeh inštalácie nevyhnutné.

Odinštalácia:
Po spustení odinštalačného programu sa vám v hre obnoví pôvodný jazyk, a to v textovej i grafickej časti hry.

Obsah lokalizácie:
Lokalizované sú všetky texty hry, teda ponuky, texty úrovní vrátane básní a autori, všetko s úplnou diakritikou. Ďalej sú prekreslené všetky textúry obsahujúce text, teda plagáty úrovní, príbehové obrázky a prostredie v úrovniach. Zároveň je preložený aj názov hry vo forme prekresleného loga. Slovenský názov znie „Nešťastné dobrodružstvá P.B. Winterbottoma“.

Autori:
BoBo – lokalizovanie textov hry, testovanie
fajnes@gmail.com

MixerX – korektúry, diakritika, textŕuy, testovanie a inštalátor
mixerx@centrum.sk, www.lokalizacie.sk

Verzia hry:
Lokalizácia je určená pre všetky anglické verzie hry. Ak máte inú jazykovú verziu hry, otvorte vášho klienta pre službu Steam. V zozname hier kliknite pravým tlačidlom myši na „The Misadventures of P.B. Winterbottom“ a vyberte „Properties“ (Vlastnosti). Potom vyberte kartu „Language“ (Jazyk) a označte „English“ (Angličtina).

 

STIAHNUTIE PREKLADU: http://www.lokalizacie.sk/preklady/30-the-misadventures-of-pb-winterbottom/

misadventures-of-p-b-winterbottom-slovencina-screen-01

Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.