Rayman 2: The Great Escape SK

Inštalácia:
Inštalácia lokalizácie Rayman 2 The Great Escape je jednoduchá. Stačí spustiť inštalačný program a riadiť sa jeho pokynmi. Ak inštalačný program sám nenájde umiestnenie priečinka hry, môžete ho nastaviť ručne. Pred inštaláciou je vysoko odporúčané zatvoriť všetky aplikácie, ktoré by mohli nejakým spôsobom narušiť správny priebeh inštalácie, vrátane antivírusových programov. Niektoré antivírusové programy zabraňujú inštalátoru otvoriť aplikácie, ktoré sú pre úspešný priebeh inštalácie nevyhnutné.

Odinštalácia:
Po spustení odinštalačného programu sa vám v hre obnoví pôvodný jazyk, a to v textovej i grafickej časti hry.

Obsah lokalizácie:
Lokalizované sú takmer všetky texty hry, teda ponuky, texty úrovní a encyklopédia, všetko s úplnou diakritikou. Zároveň bolo prekreslené logo hry na slovenskú verziu „Rayman 2: Veľký útek“. Z technických dôvodov nebolo možné preložiť niekoľko riadkov s animovanými nápismi (GO!, Time Race, Access Granted) a autorov.

Autor:
MixerX – lokalizovanie textov hry, diakritika, textúry, testovanie a inštalátor
mixerx@centrum.sk, www.lokalizacie.sk

Verzia hry:
Lokalizácia je určená pre anglickú škatuľovú verziu a anglickú verziu od Good Old Games. S inými oficiálnymi jazykovými verziami, ako napríklad poľskou, nebude fungovať.

 

STIAHNUTIE PREKLADU: http://www.lokalizacie.sk/preklady/32-rayman-2-the-great-escape/

rayman 2 the great escape

Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.