Need For Speed: Underground 2 SK (MixerX)

Need for Speed: Underground 2 – slovenská lokalizácia
verzia lokalizácie 1.0

Inštalácia:
Inštalácia lokalizácie je jednoduchá. Stačí spustiť inštalačný program a riadiť sa jeho pokynmi. Ak inštalačný program sám nenájde umiestnenie priečinka hry, môžete ho nastaviť ručne.

Odinštalácia:
Ak pri inštalácii potvrdíte vytvorenie odinštalačného programu, po jeho spustení sa obnoví jazyk všetkých zálohovaných častí.

Nastavenie jazyka v hre:
Keďže hra využíva viacjazyčné rozhranie, táto lokalizácia nahradzuje švédsky jazyk. Slovenský jazyk by mal byť aktívny ihneď po dokončení inštalácie. Ak sa tak nestane, spustite, prosím, súbor „slovencina.reg“, ktorý nájdete v hlavnom priečinku hry.

Spustenie hry:
Aby bolo zaručené korektné zobrazovanie titulkov pri videách, súčasťou lokalizácie je aj upravený spúšťací súbor hry. Po vložení originálneho európskeho CD2 by sa hra mala bez problémov spustiť. V prípade, že vlastníte originálnu hru, ale nechcete si opotrebovať herný disk, môžete pripojiť do vašej virtuálnej mechaniky obraz hry, teda súbor „nfsu2_sk.mds“, ktorý nájdete v hlavnom priečinku hry. Ak potrebujete viac informácií, prečítajte si „Pokyny na spustenie.html“.

Obsah lokalizácie:
Lokalizované sú všetky texty hry, teda ponuky, texty pred závodom, SMS správy, názvy tuningových súčiastok a ďalšie, všetko s úplnou diakritikou. V prípade, že vlastníte originálnu hru, všetky herné videá budú obsahovať slovenské titulky. Lokalizácia bola testovaná s aktualizáciou 1.2, ale je vysoko pravdepodobné, že bude plne funkčná aj so všetkými predošlými.

Autor:
MixerX – lokalizovanie textov, diakritika, testovanie, inštalátor
mixerx@centrum.sk, www.lokalizacie.sk

Preklad európskej verzie hry: http://www.lokalizacie.sk/preklady/23-need-for-speed-underground-2-europska-verzia/

Preklad americkej verzie hry: http://www.lokalizacie.sk/preklady/24-need-for-speed-underground-2-americka-verzia/

need-for-speed-underground-2-sk-mixerx-screen

Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.