Need For Speed: Underground 2 SK (MixerX)

Need for Speed: Underground 2 – slovenská lokalizácia
verzia lokalizácie 1.0

Inštalácia:
Inštalácia lokalizácie je jednoduchá. Stačí spustiť inštalačný program a riadiť sa jeho pokynmi. Ak inštalačný program sám nenájde umiestnenie priečinka hry, môžete ho nastaviť ručne.

Odinštalácia:
Ak pri inštalácii potvrdíte vytvorenie odinštalačného programu, po jeho spustení sa obnoví jazyk všetkých zálohovaných častí.

Nastavenie jazyka v hre:
Keďže hra využíva viacjazyčné rozhranie, táto lokalizácia nahradzuje švédsky jazyk. Slovenský jazyk by mal byť aktívny ihneď po dokončení inštalácie. Ak sa tak nestane, spustite, prosím, súbor „slovencina.reg“, ktorý nájdete v hlavnom priečinku hry.

Spustenie hry:
Aby bolo zaručené korektné zobrazovanie titulkov pri videách, súčasťou lokalizácie je aj upravený spúšťací súbor hry. Po vložení originálneho európskeho CD2 by sa hra mala bez problémov spustiť. V prípade, že vlastníte originálnu hru, ale nechcete si opotrebovať herný disk, môžete pripojiť do vašej virtuálnej mechaniky obraz hry, teda súbor „nfsu2_sk.mds“, ktorý nájdete v hlavnom priečinku hry. Ak potrebujete viac informácií, prečítajte si „Pokyny na spustenie.html“.

Obsah lokalizácie:
Lokalizované sú všetky texty hry, teda ponuky, texty pred závodom, SMS správy, názvy tuningových súčiastok a ďalšie, všetko s úplnou diakritikou. V prípade, že vlastníte originálnu hru, všetky herné videá budú obsahovať slovenské titulky. Lokalizácia bola testovaná s aktualizáciou 1.2, ale je vysoko pravdepodobné, že bude plne funkčná aj so všetkými predošlými.

Autor:
MixerX – lokalizovanie textov, diakritika, testovanie, inštalátor
mixerx@centrum.sk, www.lokalizacie.sk

Preklad európskej verzie hry: http://www.lokalizacie.sk/preklady/23-need-for-speed-underground-2-europska-verzia/

Preklad americkej verzie hry: http://www.lokalizacie.sk/preklady/24-need-for-speed-underground-2-americka-verzia/

need-for-speed-underground-2-sk-mixerx-screen

Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.