Red Orchestra – Ostfront 41-45 SK

Slovenský preklad hry prekladá hru Red Orchestra Ostfront 41-45. – Beta verzia A. Bez diakritiky.

. . : : Preklad, Install, Testovanie : : . .
Naetoo
naetoo@centrum.sk

Cmelda
cmelda@post.sk

Inštalácia:
Každá vlastná hra má, samozrejme, svoj vlastný Steam. Preto v okne miesta inštalácie tejto inštalácie prosím vyberte tú správnu cestu k vašej hre. Uvediem zopár príkladov, ako má vyzerať výsledná cesta vyhľadaná v inštalátore:
Pokiaľ máte steam nainštalovaný už dávno a hra sa vám nainštalovala do zložky Steam v Program Files:

C:\Program Files\Steam\SteamApps\naetoo\red orchestra
C:\Program Files\Steam\SteamApps\ -názov vášho účtu- \red orchestra

Avšak, ak ste si kúpili Red Orchestru európskej verzie a nemali ste pred tým nainštalovaný Steam, ten sa nenainštaluje do zložky Steam ale hra si vytvorí svoju zložku v program Files s názvom hry a tam aj následne všetky ostatné súčasti steamu. Preto je tu ešte jedna varianta cesty kam sa má inštalovať preklad:
C:\Program Files\Red Orchestra\steamapps\common\red orchestra

Pre úspešné nainštalovanie prekladu je nutné, aby ste dbali na ukončenie cesty s názvom hry – hlavná zložka konkrétnej hry red orchestra.

Venovanie: Monike

Red Orchestra:
Viac o hre sa dočítate v recenzii, taktiež obsiahnutej v tejto inštalácií… Na preklade má vysokú zásluhu Cmelda za jeho rýchlosť a obetavosť pri prekladaní a taktiež ochotu začať tento projekt na niekoľký pokus, napriek predošlým nezdarom.
Preklad neprekladá súčasti obsiahnuté v propgrame Steam a súčasti ktoré sa pri každom pripojení prepájajú s internetom a nie sú uložené v editovateľnej a nemennej forme.

Stiahnuť slovenčinu3799 downloads
Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.