Top Spin 2 SK

Tenisových simulátorov na PC nie je veľa.A tých kvalitných je ešte menej.Preto, ked minulý rok vysiel Top Spin 2, priaznivci tohto bieleho športu sa určite potešili.
Veď prvý diel zožal veľký úspech.Tvorcovia nesklamali a druhý diel sa teší rovnakej pozornosti hráčov.A kedže som preložil prvý diel, rozhodol som sa preložiť aj tento druhý.

Popis: Preklad je bez diakritiky, pretože sa mi nepodarilo dostat k fontom. Vzhľadom na to, že som prekladal cez hex,nepreložil som niektoré predmety e-mailov. Jednoducho to nešlo. Inak je preložené asi všetko.Menu, help texty, e-maily, tréningy…

Preklad je určený pre základnú verziu hry.

Inštalácia : Spustite inštalátor a riaďte sa pokynmi.
Odinštalácia: Nie je možná, pretože preklad prepisuje anglický súbor. Ak sa chcete vrátiť k angličtine, musíte hru preinštalovať.
Dúfam, že týmto prekladom spravím aspoň niekomu radosť. Prípadné pripomienky, otázky či nájdené chyby prekladu zasielajte na moju e-mailovú adresu. Ďakujem a prajem príjemnú zábavu.

Autor: Vlabo

Stiahnuť slovenčinu5209 downloads
Online kníhkupectvo BUX.sk
Šéfredaktor Slovenciny.com, portálu s prekladmi do počítačových hier fungujúceho od roku 2004. Autor prekladov počítačových hier sérií Need for speed, Grand Theft Auto, Call of Duty, Age of Empires III a ďalších.