The Vanishing of Ethan Carter SK

The Vanishing of Ethan Carter – slovenská lokalizácia

verzia lokalizácie 1.01

Inštalácia:
Inštalácia lokalizácie je jednoduchá. Stačí spustiť inštalačný program a riadiť sa jeho pokynmi. Inštalačný program vám ponúkne predpokladanú cestu k hre nainštalovanej v službe Steam. Ak vlastníte hru mimo služby Steam, musíte nastaviť umiestnenie hry ručne. Pred inštaláciou je vysoko odporúčané zatvoriť všetky aplikácie, ktoré by mohli nejakým spôsobom narušiť správny priebeh inštalácie, vrátane antivírusových programov. Niektoré antivírusové programy zabraňujú inštalátoru otvoriť aplikácie, ktoré sú pre úspešný priebeh inštalácie nevyhnutné.

Odinštalácia:
Po spustení odinštalačného programu sa vám v hre obnoví pôvodný jazyk, a to v textovej i grafickej časti hry.

Obsah lokalizácie:
Lokalizované sú všetky texty hry, teda ponuka, dialógy, listy, texty interakcie a spúšťací súbor, všetko s úplnou diakritikou. Zároveň boli prekreslené všetky obrázky, na ktorých sa nachádzal anglický text, teda nápisy v hernom svete a všetky listy, noviny či poznámky.

Autori:
Marek „Granis“ Hatok – lokalizovanie textov hry, testovanie
granis.sk@gmail.com

Mário „MixerX“ Csaplár – textúry, korektúry, diakritika, testovanie a inštalátor
mixerx@centrum.sk, www.lokalizacie.sk

Nastavenie jazyka:
Slovenský jazyk by mal byť v hre aktívny ihneď po nainštalovaní lokalizácie. Ak sa tak nestane, môžete ho aktivovať priamo v spúšťacom súbore nastavením položky „Texts“ na „Slovenské“. Iný spôsob je nastaviť jazyk priamo v hre v ponuke „Options“ -> „Language“, kde opäť môžete nastaviť položku „Texts“ na „Slovenské“. Nezabudnite si v tejto ponuke zapnúť titulky!

Verzia hry:
Lokalizácia je určená pre všetky anglické verzie hry. Bola vyrobená na aktualizácii 3 (Update 3), ale funkčnosť bola prispôsobená aj pre aktualizácie 1 a 2, takisto pre základnú hru bez aktualizácií. Kompatibilita s prípadnými novšími aktualizáciami je vysoko nepravdepodobná, preto v prípade, že vlastníte novšiu verziu, navštívte stránku prekladu.

Zmeny vo verzii 1.01 (26. novembra 2014):
– pridaná kompatibilita s aktualizáciou 4 (Update 4)

Stiahnutie prekladu: http://www.lokalizacie.sk/preklady/35-the-vanishing-of-ethan-carter/

Online kníhkupectvo BUX.sk