Vyhodnotenie súťaže

Dnes, kedže hodnotenie prebiehalo priebežne, je teda ten deň kedy končí súťaž vyhlásená pred mesiacom. Síce som uviedol, že súťaž a jej hodnotenie sa ukončí v deň mojich narodenín. To je dnes. Uzatváram teda hodnotenie. Ako ste si mohli všimnúť, do súťaže sa prihlasili 13 recenzisti, no svoje príspevky vo zverejniteľnej forme pridali len 8 prispievateľov. Z toho jedno dievča a jeden „podvodník“ – stály návštevníci vedia o čom je reč.

V priebehu aktivít prejavených na celkovej práci boli pridelované body za hodnotenie recenzii, príspevkov v rámci webu a rôzne mimo zadané činnosti, medz ktoré sa rátali aj pridané preklady a ich kvalita. Kedže prekladov veľa nebolo, sotalo to pri písanom slove.

Shood : 169 bodov (9 recenzií, jedna novinka)
Tangorn : 111 bodov (5 recenzií)
Marty19 : 90 bodov (4 recenzie)

Pod 80 bodov:
Martina Hracho
Bajzik
Jogurtik
princezzOfPersia
Prckin

Pod 20 bodov:
Killer69

Takže „the Winner is: …………… “
No kto asi…. predsa Shood. Prisľúbil, že svoju aktivitu nijak nezníži ani po vyhlásení konca súťaže. Výsledky sú teda dnes. Veď na čo čakať do zrátania a vyhodnotenia po uzavretí, keďže čas na prečítanie si a ohodnotenie kvality som si s hodnotiteľmi spravil priebežne. Cenila sa najmä kvalita a nie počet. Do bodov sa zahrňovali jednotlivé prvky, vlastnosti a kvalita práce. Do hodnotenia sa neradili obrázkové časti, kedže nepodliehali úprave a výberu prispievateľa, ale redakcie.

Takže dnes môžu oslavovať dvaja. Ja a Shood. Mňa tu už dnes neuvidíte idem riešiť jeden problém, ešte neviem ako…. a krájať tortu, ak mi niekto nejakú upečie a Shood sa môže tešiť na C&C DeLuxe.

Pri ďalšej súťaži…
redaktor

Cenu do súťaže venovali : 
BonusShop.CZ Hry-SK.com

Šéfredaktor Slovenciny.com, portálu s prekladmi do počítačových hier fungujúceho od roku 2004. Autor prekladov počítačových hier sérií Need for speed, Grand Theft Auto, Call of Duty, Age of Empires III a ďalších.