Folder Mage Pro 1 SK

FolderMage Pro – nový a neobyčajne jednoduchý softvér, ktorý skryje, uzamkne, vytvorí len na čítanie alebo ochráni heslom vaše súkromné súbory a priečinky pred inými užívateľmi, programmi alebo zákernými aplikáciami, napadnutými vírusom.

FolderMage Pro vám umožní chrániť heslom všetky súkromné alebo tajné informácie na vašom pevnom disku(och) a externých zariadeniach. Môžete spraviť vaše súbory a priečinky nedostupnými, neviditeľnými, chrániť ich pred úpravou a vymazaním, obmedziť ich spúšťanie. Chránené dáta alebo aplikácie nie sú prístupné ktorýmkoľvek používateľom – bez ohľadu na to, ako sa k ním pokúšajú dostať – lokálne alebo zo siete.

Intuitívne užívateľské rozhranie FolderMage Pro bude určite vyhovovať potrebám každého – od začiatočníkov až po počítačových odborníkov. Množstvo súborov/priečinkov v počítači, ktore chcete chrániť s FolderMage Pro, je neobmedzené.

Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.