Lula 3D SK

Erotická adventúra
Slovenský preklad s plnou diakritikou bez MENU

Autori:
Prckin
Kyslá Kapusta
Naetoo

Slovenský preklad do erotickej advetúry LULA 3D.Aj keď jeho tvorba trvala trochu dlhšie, preklad bol nakoniec úspešne dokončený a tu máte jeho prvú verziu. V hre je preložené všetko, čo sa preložiť dalo. Všetky texty sú plne s diakritikou a všetky v slovenskom prevedení.
Na rozhovoroch pracoval Prckin a všetko ostatné si do parády zobral KyslaKapusta. Jedinou chybičkou je nepreložené úvodné menu, ktorá nám spôsobovalo značné problémy a tak zostalo nepreložené, ale dúfam, že vám to nepokazí pocit z hrania.
V hre je veľké množstvo textov a tak sa môže stať, že niektoré slová, prípadne vety zostali nepreložené a preto prosím všetkých, ktorí nájdu v preklade nepreložené pasáže, alebo nejaké preklepy, prípadne hra bude pri nejakom mieste padať, aby mi to oznámili na mail prckin@gmail.com, alebo aspoň napísali na fórum na stránke www.slovenciny.com

Inštalácia:
Prejdite sprievodcom k okne pri zadávaní miest ainštalácie. Cesta pre inštaláciu prekladu musí mať na konci názov hry. Teda príkladom môže byť podoba: C:\Program Files\Lula 3D
Ako posledné nesmie byť nič. Skrátka do základnej zložky hry a nikam inam. V prípade odinštalovania prekladu, čo môžete urobiť spustením odinštalátora v hlavnej zložke hry, sa po odinštalovaní obnovia pôvodne nainštalované súbory za predpokladu, že ste pred tým nemali nainštalovaný nejaký preklad na hru.

Ďakujem hlavne KyslejKapuste, s ktorým sme tento preklad robili a Naetoovi za poskytnutie textov a urobenie inštalátora. Želám vám veľa úspechov so slovenským prekladom.

Stiahnuť slovenčinu8334 downloads
Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.