Už ste to počuli? Premiéra Star Wars 7 sa už teraz vypredáva

Priam neuveriteľné. Mimoriadne očakávaný film Hviezdne vojny Epizóda 7: Sila sa prebúdza, ktorý sa na Slovensku objaví o deň skôr ako v americkej domovine, má premiéru naplánovanú na 17. Decembra, lenže už dnes sa na niektorých miestach vypredávajú miestenky. Lepšie povedané, o rezervácie je momentálne vysoký záujem a to zostávajú do premiéry takmer dva mesiace. Filmovú udalosť roka si skrátka pred Vianocami nikto nechce nechať ujsť. Minimálne nikto z tých, pre ktorých je STAR WARS viac než len známe logo a Darth Vader.

Žiadaný aj so zárukou
Čakať na 17. Decembra sa dá buď jednoducho so zakrúžkovaným dňom v kalendári, alebo s poistkou v podobe rezervácie lístka. Záleží od kina, či niečo také umožní, a či vám vyjde v ústrety, prípadne či vôbec majú systém postavený aj na rezerváciách. Už dnes je však jasné, že na niektorých miestach môžete príliš riskovať, ak prídete tesne pred premiérou.

Star Wars The Force Awakening

Dodnes bolo v predpredaji predaných neuveriteľných 3300 lístkov a to predpredaj beží len dva týždne bez žiadnej výraznej propagácie. Podobné javy sa pritom nestávajú a od čias filmu Avatar sa neobjavujú takmer vôbec. Vlastne, mal vôbec Avatar predpredajUvidíme, ako to bude vyzerať týždeň pred uvedením filmu.
Zdroj: ZN.sk

Online kníhkupectvo BUX.sk
Šéfredaktor Slovenciny.com, portálu s prekladmi do počítačových hier fungujúceho od roku 2004. Autor prekladov počítačových hier sérií Need for speed, Grand Theft Auto, Call of Duty, Age of Empires III a ďalších.