Checkpoint Stalkers 01 – Skúška Spojenia

Redakcia Slovenciny.com vám s potešením prináša prvý diel nového podcastu o videohrách, s názvom Checkpoint Stalkers.

Jedná sa o celkom nový projekt, na ktorý sa podujala dvojica nadšencov PC hier a pilotný diel si môžete vypočuť aj vy, priamo na tejto stránke. Diskusia sa niesla v duchu MMORPG hier celkovo, na pretras sa okrem iných dostali aj Tera Rising Online, WildStar či menej známe tituly ako Dofus a Ultima Online.

Nahrávanie sprevádzali menšie technické problémy, ktoré sa podarilo odstrániť až neskôr, preto vás prosíme o strpenie zníženej kvality nahrávky. Veríme, že všetky muchy boli vychytané a ďalší diel nastaví štandard pre budúce pokračovania.

Prvý diel Checkpoin Stalkers si môžete vypočuť priamo tu:

 Checkpoint Stalkers podcast

[youtube id=“js47N6TPn4s“ width=“600″ height=“340″ position=“left“]

Ak vás podcast zaujal, nezabudnite sledovať tieto stránky, na ktorých sa objavia aj všetky ďalšie diely. V prípade, že chcete autorov kontaktovať osobne alebo im položiť nejakú otázku, môžete tak urobiť zaslaním e-mailu na adresu stalkers@slovenciny.com alebo pridaním komentára priamo pod tento článok. V prípade, že si chcete podcast vypočuť zo svojho obľúbeného prehrávača, môžete tak urobiť stiahnutím súboru MP3 kliknutím na link nižšie.

MP3 NA STIAHNUTIE

Autor hudby: Jason Shaw (www.audionautix.com)

Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.