Checkpoint Stalkers 04 – Votrelec prichádza

Priaznivá konštelácia hviezd umožnila zrodenie ďalšieho dielu nášho podcastu skôr, ako o mesiac, a dnes vám s radosťou prinášame jeho finálnu podobu.

Hneď na úvod predstavíme dve súťaže o tri video hry, ktorých sa môžete zúčastniť. Hráme o hry Toy Soldiers, Booster Trooper a I have no mouth and I must scream. Kľúčové slovo nám môžete zaslať na adresu stalkers@slovenciny.com, v prípade že sa rozhodnete zapojiť do súťaže pre odberateľov na YT kanály, je nutné odber zdieľať verejne, aby ste sa zobrazili v našom zozname.

Hlavnou hrou večera sa stal pripravovaný survival horor Alien Isolation, na ktorý sa veľmi tešíme a fanúšikovia Votrelca by určite nemali prehliadnuť stránku www.alienisolation.eu, ktorá obsahuje najčerstvejšie správy ohľadne tejto hry. Ďalej si povieme niečo o virtuálnych internetových obchodoch a Blue v rámci sekcie Indiánska rezervácia predstaví indie slasherovku Super House of Dead Ninjas.

Checkpoint Stalkers 04 – Votrelec prichádza

[youtube id=“JWk5Mcag7yA“ width=“600″ height=“340″ position=“left“]

Ak vás podcast Checkpoint Stalkers zaujal, nezabudnite sledovať tieto stránky, na ktorých si môžete vypočuť aj všetky predošlé diely. V prípade, že chcete autorov kontaktovať alebo im položiť nejakú otázku, môžete tak urobiť zaslaním e-mailu na adresu stalkers@slovenciny.com alebo pridaním komentára priamo pod tento článok. V prípade, že si chcete podcast vypočuť zo svojho obľúbeného prehrávača, môžete tak urobiť stiahnutím súboru MP3 kliknutím na link nižšie.

Autor hudby: Jason Shaw (www.audionautix.com)

____________________________________________

MP3 NA STIAHNUTIE: Kliknite na tento odkaz
____________________________________________

Ďalšie odkazy:

Náš YouTube kanál so všetkými podcastmi a záznamami z hier, ktoré stály za to

Twitch.tv Stream so záznamami starších streamov, ak náhodou nie sme online.

Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.