Checkpoint Stalkers 05 – MOBA v skafandri

Úvod piateho dielu je venovaný vyhodnoteniu súťaže o video hru Toy Soldiers a predĺženiu trvania druhej súťaže o ďalšie dva tituly – konkrétne Booster Trooper a I have no mouth and I must scream.

Prvou témou podcastu Checkpoint Stalkers sa stal vynovený Steam so všetkými jeho kladmi a zápormi, ako sú napríklad odporúčané hry, nová farebná schéma, či prehrávač hudby Steam player. Ďalej sa autori Blue  a MaideN-SK zamýšľajú nad zmyslom vzniku nových MOBA hier, keďže na scénu sa derú hneď dva nové tituly – Strife a Shards of War. Myslíte, že majú šancu preraziť?

Na záver nám Blue obšírne predstaví svoju najnovšiu závislosť – hru Wakfu. Čo je na nej tak skvelé a čím je iná, zaujímavejšia oproti ostatným? Čím to je, že táto MMORPG dokázala Blua uchvátiť natoľko, že jej venuje všetok svoj voľný čas? Všetky odpovede sú ukryté v podcaste, ktorý si môžete vypočuť celkom zdarma aj na tejto stránke.

Checkpoint Stalkers 05 – MOBA v skafandri

[youtube id=“33hX8WWpVlw“ width=“600″ height=“340″ position=“left“]

Ak vás podcast Checkpoint Stalkers zaujal, nezabudnite sledovať tieto stránky, na ktorých si môžete vypočuť aj všetky predošlé diely. V prípade, že chcete autorov kontaktovať alebo im položiť nejakú otázku, môžete tak urobiť zaslaním e-mailu na adresu stalkers@slovenciny.com alebo pridaním komentára priamo pod tento článok. V prípade, že si chcete podcast vypočuť zo svojho obľúbeného prehrávača, môžete tak urobiť stiahnutím súboru MP3 kliknutím na link nižšie.

Autor hudby: Jason Shaw (www.audionautix.com)

____________________________________________

MP3 NA STIAHNUTIE: Kliknite na tento odkaz
____________________________________________

Ďalšie odkazy:

Náš YouTube kanál so všetkými podcastmi a záznamami z hier, ktoré stáli za to

Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.