Checkpoint Stalkers 06 – Zombie Apokalypsa

O dva diely neskôr ale predsa – súťaž o nájdenie kľúčového slova má svojho výhercu a hra Booster Trooper sa už pravdepodobne nachádza v jeho Steam knižnici. Gratulujeme a želáme veľa zábavy 🙂

Keďže nový mesiac sa ešte len rozbieha, pozreli sme sa na dátumy vydaní nových titulov, a v zozname sa to len tak hemží zvučnými menami ako Call of Duty, Dragon Age, Assassin’s Creed či Far Cry. Zdá sa, že nás čaká náročný mesiac na peňaženky a voľný čas.

Hlavnou témou tohto dielu Checkpoint Stalkers sa stala trojica zombie hier, ktoré sme mali v poslednej dobe možnosť si zahrať, a to Unturned, How To Survive a Deadlight. Názory, klady, zápory, vlastné dojmy z hier a množstvo nemŕtvych.. aj preto sa dnešný diel volá Zombie Apokalypsa. A na záver upozornenie na malý bonus pre najrýchlejšieho poslucháča:

V priebehu podcastu odznie v celej dĺžke Steam kľúč na hru Larva Mortus, takže majte uši nastražené a Steam klient pripravený, pretože získať túto akčnú top-down strieľačku s prvkami RPG je naozaj jednoduché.

Checkpoint Stalkers 06 – Zombie Apokalypsa

[youtube id=“X2bh1HPan9U“ width=“600″ height=“340″ position=“left“]

Ak vás podcast Checkpoint Stalkers zaujal, nezabudnite sledovať tieto stránky, na ktorých si môžete vypočuť aj všetky predošlé diely. V prípade, že chcete autorov kontaktovať alebo im položiť nejakú otázku, môžete tak urobiť zaslaním e-mailu na adresu stalkers@slovenciny.com alebo pridaním komentára priamo pod tento článok. V prípade, že si chcete podcast vypočuť zo svojho obľúbeného prehrávača, môžete tak urobiť stiahnutím súboru MP3 kliknutím na link nižšie.

Autor hudby: Jason Shaw (www.audionautix.com)

____________________________________________

MP3 NA STIAHNUTIE: Kliknite na tento odkaz
____________________________________________

Ďalšie odkazy:

Náš YouTube kanál so všetkými podcastmi a záznamami z hier, ktoré stáli za to

Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.