Age of Empires 3 po slovensky

Bicykle a športové vybavenie

age-of-empires-3-screen

Preložený je všetok text. Preklad je už k dispozícií ešte pár dní len pre predaj s hrou. Chýba doplniť Históriu a pár opisov jednotiek, na čom sa stále pracuje a preklad sa vynoví hneď pri prvej príležitosti tak, že to nakupujúci ani nespozoruje. V aprílovej verzii prekladu bude preložená celá hra aj s dabingom – ak sa mi však do cesty dostane preklad The Movies a Empire at War, tak nebudem stihať. Ten bude problematické zverejniť na internete, preto bude k dispozícií len ku objednanej hre.
Dúfam, že všetkým, čo poznajú moju tvorbu, sa bude preklad páčiť. Celý preklad som zvládol, sám si dovolím povedať, že dobre. V začiatkoch som pracoval na Bmatiasovej verzii. No dokončeil som z iného súboru preklad za pomoci jeho výrazov výuky. Slappy mi pomohol s textúrami načítavacich obrazoviek Act I, Act II a Act III – hráči AOE3 vedia o aké obrazovky ide. Dabingová verzia prekladu ešte nieje k dispozícií.

Slovenčinu si stiahnete kliknutím na tento odkaz.

www.martinus.sk
Šéfredaktor Slovenciny.com, portálu s prekladmi do počítačových hier fungujúceho od roku 2004. Autor prekladov počítačových hier sérií Need for speed, Grand Theft Auto, Call of Duty, Age of Empires III a ďalších.